Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Rekord uzytkownikĂłw on-line!
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Co nam szkodzi zrobić taką akcje?
Proponuję wejść jednego dnia wszyscy tak, żeby był nowy rekord. 13 osób na ponad pół tysiąca to śmieszne...

Proponuje datę: 6 maja. Do tego czasu informujemy wszystkich o akcji. Umieszczamy informacje w sygnaturkach, postach, podpisach, mailach...

Idziecie na to? Jak najwięcej Smile.

prot
Graff

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy to ma sens :kwasny: .A wiekszośc z tego pół tyś. zapomniało o tym forum :kwasny: .ALe może uda sie podbic rekord o jakies 2 czy 4 ...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Juliusz Cezar

Odpowiedz z cytatem
Rozumiem 6maja ale o której (ps jestem prawie cały czas)
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
MoĹźe zbierzmy sie o 21.00?

Trzeba cos wymyslec, jak zachęcić innych graczy na przyjscie o tej porze tego dnia.

Może jakaś niepowtarzalna okazja? Jakieś wiadomości, które będą tylko przez 15 minut (od 21.00 do 21.15)? Coś, co przyciągnie niepiszących by napisali Wink.

Albo do Archona - niech dostana wszyscy maila, że userzy mający mniej niz 3 posty będą kasowani :> Very Happy mają czas do 6. maja Wink

Jak nie to, to trzeba cos lepszego wymysleć.
Archon

Odpowiedz z cytatem
prot zrĂłb ankiete ... Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Po kiego ankieta, jak nie ma propozycji???
Daj propozycje, to pogadamy :kwasny:

Np coś takiego.
Wysłać maila z wiadomością:
Do wszystkich użytkowników Forum Stronghold Net! Dnia 6. maja wszyscy zalogowani dostaną możliwość dostać specjalne dodatki do Stronghold, Stronghold: Crusader i Stronghold 2! Wystarczy tylko być zalogowanym. O 21.00 zostanie udostepniony wątek, gdzie podane będą najlepszych 10 map dla każdej z gier wykonanych przez mistrzów mapmakingu świata Stronghold!
Zapraszamy na forum 6. maja o 21.00.
Wątek będzie widoczny zaledwie do 21.20.

No a w tym wątku umieści się po 10 map do każdej z Twierdz. 10 najlepszych map, najbardziej grywalnych i w ogóle najlepszych.
Można jeszcze zachęcić graczy zamieszczeniem kampani Gorgona Farrella do Twierdzy I, najlepszej Kampanii, jaka powstała od fana gry.

Moza tym, można dorzucić jakieś inne extrasy, jakieś dodatki, trainery (5clicki np), tapety... taki stuff. To na pewno zachęci wielu do wstąpienia na forum o tej porze 6. maja Smile.
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Dobra tylko podajcie godzinę o której mam być i niech wiecej ludzi wchodzi bo Ci @#$%^& userzy niektórzy to tylko po Warchesta przyszli!!!
Maniek

Odpowiedz z cytatem
Prot tylko powiedz co zamierzasz osiągnąć ustanawiając ten rekord.

Wiem, zmieni sie cyferka na liczniku, ale nic po za tym, później i tak będzie pisało tyle osób ile pisze teraz, bo kto trafił tutaj tylko z jednym pytaniem to choćby nie wiem co to do pisania go nie zmusisz Wink.

PS.Nie krytykuję twojego pomysłu i jak nie zapomę to wejdę na forum, wkońcu sam napisałeś co nam szkodzi. Tak więc niech licznik idzie w górę Cool. Co do pomysłu z mapkami to jest bardzo dobry, tylko trzeba wybrać te 10 najlepszych.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Ale jesteście ciapciaki...
Bordinio, ty jestes SuperCiapciak, powinieneś mieć to w sygnaturze Very Happy
Czytaj posty i nie spamuj Cool

Maniek, spójrz: jeżeli będziemy robić akcje promujące forum, to chyba jasne, że ludzie, którzy przyszli tu tylko po warchest będą tu częściej, nie?
Nasze forum nie jest atrakcyjne!!! Musimy coś robić, jakieś gry, zabawy, promocje!

Czy nikt tego nie rozumie???

A mapy - moge Wam podrzucić ze 40 najlepszych jakie były w dziejach Twierdzy.
Crux

Odpowiedz z cytatem
O 21 :kwasny: Może sie uda, ale nie gwarantuję, że będę.
Jak chcesz, to moge spróbować mu załatwić taką rangę Wink
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Godzina 21.00 to tylko propozycja. Może być 20.00, może być 19.00...
Jak Wam pasi.

Musicie tworzyć to forum, bo inaczej spadniecie na sam dół, dno sie oberwie i w ogóle już przepadniecie :kwasny:. Za mało ciekawych akcji.
Widze tu taki dział: Ranking. Chyba miał właśnie być atrakcją na forum, żeby gracze współzawodniczyli i podawali nowe rekordy w grze... no i lipa. NIEWYPAŁ to totalny. Skasować dział (albo pisać wyniki spotkań Cool).
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Dobra, temat umarł.

ZERO ZAANGAĹťOWANIA!
Sam nic nie bede robił.

Ĺťegnam.
Chicago

Odpowiedz z cytatem
Ja to rozumiem Exclamation Mad Jeżeli dla Was to nie ma sensu to pomyślcie o All'u Exclamation Ma przecież URLOP. Miła niespodzianka by była gdyby zobaczył jak popoularne/aktywne jest stworzone przez Niego forum Exclamation Smile Nie myślcie o sobie!

Prot: Podtrzymaj temat i nie pisz 2 postów pod sobą Very Happy

Pamiętajcie o All'u Exclamation
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Graff

Odpowiedz z cytatem
ZObaczymy co będzie 6. Choć pewnie wieksozść zapomni :kwasny: .Choć nie wiem , jak podtrzymac temat . Mi 21 pasuje , choć pewnie najlepiej by była 20 .
Marcin

Odpowiedz z cytatem
Ja na pewno się zgłosze. Chłopaki zróbcie coś dla All'a. Punkt 21:00 6 maj.
Rekord uzytkownikĂłw on-line!