Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Pandzior

Do│▒czy│: 06 Mar 2008
Odpowiedz z cytatem
Bug z kodami pewno ... nie u┼╝ywa┼ée┼Ť czasem ? Jak znikn─ů┼é to pewnie by┼é potem na takiej belce w Starym Obozie w lochach zamku . Podejd┼║ do krat i na belce powinien by─ç . Musia┼ée┼Ť u┼╝ywa─ç kod├│w inaczej si─Ö tego nie da wyt┼éumaczy─ç ... A z tymi kamieniami troch─Ö g┼éupio zrobili , ┼╝e przyjaciele Beziego s─ů niezniszczalni .
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIMMSN Messenger
Siwy

Do│▒czy│: 23 Lip 2007
Sk▒d: Nowogr├│d Bobrza┼äski (lubskie)
Odpowiedz z cytatem
Nie u┼╝ywa┼éem kod├│w, co Ty debila ze mnie robisz Razz Chyba, ┼╝e jak si─Ö przychodzi to ten Milten ju┼╝ walczy ze szkieletami i dopiero po jakim┼Ť czasie si─Ö z nim gada.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Nie . Jak zagadasz z Saturasem to on si─Ö tam jakby teleportuje przez skrypt . Jakby to by┼é normalny Milten to by z tob─ů gada┼é . A co do kod├│w to nie koniecznie musia┼ée┼Ť God mode u┼╝ywa─ç itp. Ja przewa┼╝nie mia┼éem w┼é─ůczone M-M Ale u┼╝ywa┼éem tylko F8 np. jak spad┼éem ze ska┼éy itp. by si─Ö o┼╝ywi─ç i tyle . Nie mia┼éem niczego z┼éego na my┼Ťli tylko po co wczytywa─ç ... Troch─Ö to przeszkadza w grze i odejmuje realizmu ale... Nie jestem cheaterem gr─Ö przeszed┼éem uczciwie .
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIMMSN Messenger
Krzychu

Do│▒czy│: 17 Sie 2007
Sk▒d: Sk─ůd┼Ť...
Odpowiedz z cytatem
Jak si─Ö dosta┼éo t─ů map─Ö od Saturasa to tam by┼éo napisane, ┼╝e rogi pentagram├│w wskazuj─ů po┼éo┼╝enie kamieni. To ja poszed┼éem po ramieniu tego pentagramu i przeszed┼éem przez t─ů bram─Ö gdzie stoj─ů 2 stra┼╝nik├│w ze Starego Obozu. Kiedy nie wiedzia┼éem co zrobi─ç z nadzorc─ů postanowi┼éem ucieka─ç, ale poszed┼éem po tym drugim ramieniu i tam spotka┼éem Miltena, co da┼é mi zw├│j z zakl─Öciem i wr├│ci┼éem rozwali┼éem nadzorc─Ö i mam kamie┼ä.

PS. Siwy, to musia┼éy by─ç kody albo bardzo rzadki niespotykany bug w grze. Ale Milten mo┼╝e bi─ç si─Ö ze szkieletami je┼Ťli my z nimi walczymy i uciekniemy i zwabimy je do Miltena.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
E nie trzeba nikogo zwabia─ç . Przecie┼╝ Milten schodzi tam z nami jak do niego zagadamy . Z przyjemno┼Ťci─ů wyrazi zgod─Ö . Jak przyjaciel .
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
S┼éuchajcie ma problem z gr─ů Gothic (prosz─Ö o pomoc):

Wi─Öc tak:

Jestem w 5 rozdziale. Na drodze do miasta ork├│w spotka┼éem Ur-shaka. Powiedzia┼é, ┼╝e magi─ů przejd─Ö na drug─ů stron─Ö bramy. Ju┼╝ przed mostem przemieni┼éem si─Ö w chrz─ůszcza i przeszed┼éem pod bram─ů. Niestety jak wr├│ci┼éem do dawnej postaci, z moich plec├│w znikn─Ö┼éo Ulu-mulu i pojawi┼é si─Ö miecz, kt├│rego do tej pory u┼╝ywa┼éem. Nie zd─ů┼╝y┼éem zmieni─ç broni, a orkowie rzucili si─Ö na mnie. Wi─Öc zrobi┼éem im rze┼║ni─Ö Wink . Id─ůc dalej napotka┼éem szaman├│w, kt├│rych rozwali┼éem (tak pisa┼éo w poradniku, ┼╝e mam rozwali─ç szaman├│w) i czarem Telekineza ┼Ťci─ůgn─ů┼éem figurk─Ö z g├│ry. Podszed┼éem do tej bramy gdzie jest d┼║wignia i by┼éo napisane, ┼╝e figurka otwiera bram─Ö. Poszed┼éem dalej. Nagle gra si─Ö przyci─Ö┼éa i pojawi┼éo si─Ö okno ┼éadowania gry. Kiedy sko┼äczy┼éo si─Ö ┼éadowa─ç na ┼Ťrodku ekranu pojawi┼é si─Ö napis "Nowy zapis w dzienniku" Szed┼éem dalej, nagle zaatakowa┼éy mnie szkielety, poszed┼éem jeszcze dalej i zn├│w szkielety, jak ju┼╝ wszystkie rozwali┼éem znalaz┼éem si─Ö w okr─ůg┼éym pomieszczeniu i wszystkie korytarze, wychodz─ůce st─ůd by┼éy zamkni─Öte.
I tu mam pytanie: Co dalej robi─ç?

Gdzie┼Ť czyta┼éem, ┼╝e znajd─Ö tu Uriziela, ale nic takiego tu nie ma.

EDIT: Nie mam ze sob─ů instrukcji, a w poradniku, kt├│ry mam z neta jest napisane tylko: id┼║ przed siebie
Siwy

Do│▒czy│: 23 Lip 2007
Sk▒d: Nowogr├│d Bobrza┼äski (lubskie)
Odpowiedz z cytatem
Gdzie┼Ť przy niekt├│rych drzwiach s─ů prze┼é─ůczniki Wink Je┼Ťli dobrze rozumiem to jeste┼Ť w takim jak ju┼╝ napisa┼ée┼Ť okr─ůg┼éym pomieszczeniu i jest zej┼Ťcie w d├│┼é te┼╝ i tam s─ů kraty... Tak ?
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
Tak.
Poradzi┼éem sobie ju┼╝ z prze┼é─ůcznikami (dzi─Öki Siwy Wink ) i doszed┼éem do miejsca gdzie s─ů takie trzy du┼╝e prze┼é─ůczniki i ka┼╝dego u┼╝y┼éem i 2 razy pojawi┼é si─Ö jaki┼Ť demon, a przy trzecim razie jaki┼Ť szaman, kt├│ry co┼Ť tam gada┼é "b─ůd┼║ przekl─Öty itd." i rzuci┼é si─Ö na mnie i ja go rozwali┼éem i teraz stoj─Ö w miejscu tym razem na dobre.

PS. A co z tym Urizielem?

Gdzie┼Ť przy ┼Ťcianie znalaz┼éem te┼╝ taki miecz W┼Ťciek┼éa stal, ale Uriziela nie ma
Sławko

Do│▒czy│: 23 Lip 2006
Odpowiedz z cytatem
Uriziel jest przy szamanie kt├│ry znajduje si─Ö na ┼Ťrodku jeziora lawy w "bunkrze" xd ;p
┼╗eby do niego wej┼Ť─ç musisz obej┼Ť─ç budynek i wej┼Ť─ç przez "okno" bo przez g┼é├│wne wej┼Ťcie zastawione s─ů pu┼éapki kt├│rych nie prze┼╝yjesz.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
No dobrze, dzi─Öki, ale gdzie mam i┼Ť─ç dalej co robi─ç?

Tu s─ů screen'y miejsca gdzie znajduj─Ö si─Ö obecnie:
http://img373.imageshack.us/my.php?image=gothic2008072410535198ts2.png

a tu jest tego szamana a nad nim chyba co┼Ť wisi
http://img373.imageshack.us/my.php?image=gothic2008072410540943yq1.png
Sławko

Do│▒czy│: 23 Lip 2006
Odpowiedz z cytatem
To co nad nim wisi to runa kt├│r─ů si─Ö pos┼éugiwa┼é.

W tym momencie musisz w┼éo┼╝y─ç ostrze od tego szamana do kapliczki a wcze┼Ťniej u┼╝y─ç tych prze┼é─ůcznik├│w. Powinien ci si─Ö pokaza─ç filmik kt├│ry poka┼╝e ci kt├│ra krata si─Ö otwar┼éa. Tam b─Ödziesz musia┼é i┼Ť─ç dalej Wink
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
Masz na my┼Ťli te prze┼é─ůczniki, po kt├│rych u┼╝yciu pojawi┼éy si─Ö demony, a przy trzecim razie szaman?
Gothic
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 6 z 6  

Odpowiedz do tematu