Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
lagwa

Odpowiedz z cytatem
Mam głupie pytanie Razz
Kupiłem se dziś Sage Gothica
Grram se w noc kruka i
Jak zgine to moje ciało se leży na ziemi i leży i leży on wkońcu wstanie?RazzP bo jak se zaatakowałem farmera albo maga to wstawała a tak to czekam wieki RazzP
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Graff

Odpowiedz z cytatem
Jak Twoja postać zginęła to nie wstanie. Po tym jak pokonał Cię farmer wstawała, bo była tylko ogłuszana.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
lagwa

Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie : czy ruszy mi Gothic 3 przy konfiguracji:
Athlon 64 2800+
512mb /400
6800xt 128/128
?
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Uuu, raczej będą problemy. Karta powinna być minimum 256, a RAM'u co najmniej 1024 MB. Zapytaj kogoś w klasie czy nie ma juz G III. Na próbę możesz sprawdzić, ale myślę, że będzie się cięło. Może nawet nie uruchomi sie.
toones

Odpowiedz z cytatem
uruchomi się na pewno Smile u mnie na 512 ddr sempronie 2400+ (1,66 GHz) i graficznej GF 5200FX uruchomił się bez problemów, ale... sama gra cięła się jak "choinka" Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
lagwa

Odpowiedz z cytatem
No jak na razie demo chodzi płynnie, tylko w niektórych miejscach gra "przystaje" na jakieś 20 sekund ale to nic:) zobaczymy co bezie z pełną wersją

Dzięki

EDIT

A jak bym dołożył 1 GB ram?
Przemo.ziom

Odpowiedz z cytatem
Odpowiednia modyfikacja pliku int , najnowszy patch comunity 1.5 ( niedług 1.6 , który bardzo poprawi wydajność [ podobno ] ) + odpowiedni plik zmieniający wygląd shader 1.4 . Gra wygląda gorzej jednak da się grać.

Ja z w/w konfiguracją grałem na komputerze athlon 1700+ xp , 1gb ramu ( ale wolne pamięci, ddr oczywiście ) i kartą radeon 9550 bez problemu.

Co do gry : G3 to złom, zepsuł serie. System walki stworzony z myślą o dziesięciolatkach. Denna fabuła, tragiczna optymalizacja gry. Żenada.
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Taak ... Gothic ... Jedna z moich ulubionych gier ... Gram w nią nawet teraz i raczej bez nudy ...

G III - N / C po prostu nie wiem co powiedzieć ... po prostu Ż-E-N-A-D-A .

Hmm Jedynka ma dość fajną fabułę i najbardziej przypadła mi do gustu Smile .

Zawsze lubię grać różnymi nacjami ale najbardziej podoba mi się ta , która ma coś wspólnego z G I .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
O również bardzo lubię Gothica, chociaż dopiero gram w część 1, to bardzo mi przypadł do gustu. Również nie lubię (delikatnie powiedziane) pełzaczy, więc nie za bardzo mi się widziało rozwalanie ich. W 4 rozdziale w Wolnej kopalni to te pełzacze-wojowniki to normalnie... dobrze, że Gorn był ze mną bo ja uciekałem. Ogółem bardzo fajna daje jej 10/10

PS. Jak zostałem strażnikiem, w Starym Obozie i dopiero Magiem Wody to albo jeszcze za wcześnie na 6 krąg magii u Xardasa, albo po prostu, źle to rozegrałem.
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Ja grałem tylko w jedynkę. Świetny RPG. Pełzacze nie są wcale takie dobre. Troszke korzystałem z pomocy Pandziora i Salka, ale nie było tak tragicznie Wink A mi w wolnej kopalni ten Gorn się chyba zaciął czy coś bo tylko mi pomagał przy tym wejściu (jak już byłem w środku) a później nie łaził za bardzo za mną, tzn. czasami po drabinach nie wchodził :kwasny: Bardzo się wciągnąłem, najbardziej tak gdzieś jak trzeba było zebrać te 4 kamienie ogniskujące Smile Siedziałem do 2 na Gothicem i wstałem koło 11 nawet się nie ubrałem etc. i dalej grałem... Smile Jak trzeba było zabić tę królową pełzaczy (jeszcze w starej kopalni) to jak grałem nocą to aż się bałem, tak tam ponuro w tym gnieździe... ;p Co by tutaj jeszcze... Grałem Starym obozem, fajna ta zbroja strażnika (ta średnia) Wink Nie moge tej świątyni Śniącego przejść, już 2 szamanów zabiłem i nie wiem gdzie pootwierać reszte tych wszystkich krat itp Razz Jak coś mi sie przypomni to jeszcze dopiszę Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
Pełzacze są spoko, tylko jak masz wstręt do pająków to brrr. Ta średnia zbroja strażnika jest fajna, ale ta zbroja z pancerzy pełzaczy jest o wiele lepsza i fajniej wygląda (trochę śmiesznie). A jak ja brałem 1 z kamieni ogniskujący ten z kamiennego kręgu to Miltena nie spotkałem jak szedłem tylko jak wracałem i nie wiedziałem co zrobić z Nadzorcą to uciekłem to wtedy spotkałem Miltena.
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Ehh ja nienawidzę robali , insektów , żuków itp. Jak w mojej lekkiej opowieści napisałem pełzacze to najłatwiejszy etap w naszej grze . A tam średnia zbroja strażnika , najmnicy mają fajniejszą Smile . Mi przypadł do gustu ciężki pancerz świątynnej straży . Ogólnie to i tak szaty są fajniejsze . Gdy gra się starym obozem , nawet strażnikiem i jak się dołączy do najemników później to lepiej wziąść szatę wody . Najemnik tak samo może . A z tym Miltenem to też pierwszy raz zaszedłem do tego kręgu ale przy "grobowcu" zauważyłem jak Ogara podpalił , myślałem , że to jakiś Szaman Orków jest Very Happy . Hmm można też tam cieniostwora spotkać w lasku obok i nie powinien sprawić problemu ale jednak ... Mag nawet nie zostanie zadraśnięty spokojnie pokonuje każdego przeciwnika 1vs1 . Po za tym w przed szukaniem tych kamieni ma Rekiny(Węże) Błotne na jednego Hita , prawie , bo zostaje mu 10%hp ... Za to Wojownik ledwo go zadraśnie .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Nom, ja tak samo, zabiłem szkielety, a Milten z drugiej strony... Chyba nie z tej strony co trzeba przyszedłem Wink A najlepsze jest to, że jakiś czarodziej walczył z tymi szkieletami razem ze mną, jakiś Miltenopodobny. Później zniknął i jak uciekłem to natknąłem się na prawdziwego Miltena...
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Jaki czarodziej ? Co Ty gadasz ? Tam nikogo nie ma tylko Milten ...
Siwy

Odpowiedz z cytatem
No jakiś błąd. Milten tylko stał z drugiej strony. A tutaj taki jakby jego klon. Nic nie mówił etc. Po jakimś czasie zniknął. No to ja patrze tyle szkieletów idzie, sadam i natknąłem się na Miltena co rozmawia ;D
Gothic