Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Gothic
Graff

Odpowiedz z cytatem
Co myślicie o tej wspaniałej grze RPG?

Ja przechodzą ją już 3 raz.Dużo gildii , przedmiotów , dialogów.Fabuła jest wciagajaca.Może grafika jest juz przestarzała , ale nie odrzuca , poza tym nie oto chodzi w rpegach.

Posiada ciekawe kody (zrobiłem bitwe o Stary Obóz) .Niestety gra jest bardzo "delikatna" tzn. czesto wystepuja w niej jakies bugi (szczególnie opo zastosowaniu kodów) .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Najnardziej lubie sobie pyknąć w gothic 2: Noc Kruka. 1 przeszedłem 8 razy, 2 13, a dodatek 4 i wciąż mi mało Razz . teraz czekam na 3, zapowiada się że będzie następny chicior.
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś wie, kiedy wyjdzie/wyszła gra Gothic III?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
Niemiecka wersja ma być na jesień tego roku. Konkretniej we wrześniu.
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
A polska lub angielska? Niemieckiej nie rozumiem w ogĂłle.
Graff

Odpowiedz z cytatem
Polska zalezy od naszego kochanego dystrybutora ;P .Oby nie zrobił takiego poslizgu jak w przypadku NK.
Diego

Odpowiedz z cytatem
ale zeby zagrac w 3 trzeba bylo widziec wczesniejsze czesci, to znaczy mozna grac ale i tak nie bedzie wiadomo oco chodzi Very Happy.
Przeszedlem wszystkie czesci Very Happy
Przemo.ziom

Odpowiedz z cytatem
Diego raczej nie bedzie 4 czesci...
A ja gothica 1 przeszedlem 28 razy Wink gothica 2 14 ( pozniej mialem formata a gre oddalem :kwasny: ) a w NK nie gralem :kwasny: ale zagram niedlugo Wink
Diego

Odpowiedz z cytatem
napisalem 4 ? raaany ale ze mnie Idiot :kwasny: zara poprawie Very Happy.
A tak nawiasem to czemu by mialo nie byc ?, niewiadomo co nam przyniosa w 3 Very Happy, podobno ma byc cos ze Lee chce zabic krola za to ze go wywalil (bo Lee byl generalem jakimstam Very Happy) no i jakos tam sie bedzie dalej toczylo, glownie to ponoc maja byc walki z orkami ehh.. Wink
Przemo.ziom

Odpowiedz z cytatem
Dlatego nie będzie 4 ponieważ twórcy gry , że nie warto dalej ciągnąć fabuly. Wszystko byłoby takie naciągane :kwasny: .
A co do zemsty Lee to tak będzie się chciał zemścić Wink.
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
Dokładniej: Nasz bohater z grupką przestępców zostali wtrąceni do więzienia na wyspie Khorinis (Gothic I). Potem jakaś walka z demonami (nie pamiętam, nie grałem w G1). W dwójce okazuje się, że nasz Xardas ocalił naszego bohatera, a reszta przestępców zatrudniła się jako najemnicy u Onara, a Lee to ich przywódca (Gothic II). Ale skoro pomagali paladynom jako łowcy smoków, to chyba królowi wybaczyli.

A w G2 długo walczyłem jako milicjant, potem jako paladyn, więc nie zdradzę już króla. Po przybyciu na kontynent popędze do króla, by go ochronić Razz (Gothic III).
Przemo.ziom

Odpowiedz z cytatem
nie wybaczyli. Ja z checia tez bym sie na krolu zmiescil Smile Jak zaczne grac w gothica 3 to bede z Lee od poczatku do konca Smile ( no nastepnym razem do do kogos innego dolacze Smile )
Czes

Odpowiedz z cytatem
To, że nie będzie Gothica 4 nie jest wcale takie pewne. Gdzieś czytałem, że ma być Gothic Multiplayer i Gothic 4. Dodakowo w Gothicu 3 już miał być tryb multi jednak twórcy stwierdzili "może w następnej części". Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Przemo.ziom

Odpowiedz z cytatem
Tak ale pozniej mowili ze 4 nie bedzie. Chociaz mowili kiedys , ze ma byc 5 czesci Wink. Zobaczymy...
Guest
Gość

Odpowiedz z cytatem
gothic rzadzi gre przeszłem z 8 razy za kazdym razem kim innym a jak ktos ma jakis proble niech wali do mnie
Gothic