Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Dawid14

Odpowiedz z cytatem
Bład w planszy ekonomicznej gdzie trzeba kolesiowi przesłać jedzenie
z tego co kojarze to jest to 5 albo 6 plansza
do tego jak zabije kolesia to czasem zostaje na planszy i jednostki kompótera są silniejsze a łucznicy dalej walą Sad
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Guntol

Odpowiedz z cytatem
a mnie najbardziej boli to że nie zotało dopracowane system ustawiania łuczników i innych wojsk na wieżach oblężniczych to był dobry pomysł tylko na filmach i zdjęciach niestety działa ta opcja.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Janek

Odpowiedz z cytatem
Mnie się zdażyło że moi łucznicy strzelali do wrogów ze środka siedziby. Uważam że przenikające się jednostki to znak niedopracowania gry(i to sporego).
Maciooj

Odpowiedz z cytatem
Królu Maciusiu, powiedziałeś że palące się strzały nie lecą? Trzeba ręcznie ustawić "tor lotu strzał" przed włączeniem gry.

Posty bez alta to straszny syf Razz....... Panzer....
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Ivor94

Odpowiedz z cytatem
Mnie denerwuje, że katapulta ma mniejszy zasięg od łuczników. Gdy oblegałem zamek miałem katapultę i chciałem nią podjechać bliżej muru i go rozwalić... I CO?! I już po katapulcie bo łucznicy mi ją rozwalili. A przecież katapulta powinna mieć większy zasięg niż łucznik. Jeszcze nie podoba mi się to, że wrogie jednostki strzelające mogą strzelać w moje jednostki które są w środku wieży. Niedopracowali też tego, że żołnierze mogą przechodzić przez siebie, zamiast się omijać. To chyba wszystko.
palladyn65

Odpowiedz z cytatem
Ja raz podjechałem katapultami do wrogiego zamku, zniszczyłem wieże a wróg na nią wszedł łucznikami a oni sobie stali w powietrzu i sTRZELALI.. Wieży nie było a łucznicy w powietrzu nie_dało sie ich zabić.

Hmm... Poznaniak na Śląsku ?? To niemożliwe Razz. Panzer.
King Michael

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem żołnierze nie powinni burzyć budynków chyba, że rzucaliby płonącymi pochodniami lub tym podobne.
Pojedynki rycerzy są naprawde kiepskie.
Łucznicy prawie zawsze trafiają. Tak samo jak balisty.
Kita

Odpowiedz z cytatem
Na wierzy łucznicy mają większy zasięg, pewnie dlatego tak sie żalisz....

Michael-u to nie jest seria Total War albo AoE 3, a co do pojedynków rycerzy, to są i tak lepsze niż w Crusader i Stronghold 1 ;]
magnatel

Odpowiedz z cytatem
Jak kiedyś grałem w twierdze 2 i gościu mnie atakował to przeszedł przez mUr i zabił mi lorda.

MĂłr- no comment. Panzer.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Czes

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy już gdzieś była poruszana ta kwestia.

Mnie przykładowo irytuje gryzienie się S2 z neostradą. U mnie za cho... robę nie da się uruchomić S2 przy podłączonym necie.
William

Odpowiedz z cytatem
W S:C mozna rozkazywac sojusznikom zeby atakowali wrogra itp a w S 2 sie nie da :kwasny:
napster3

Odpowiedz z cytatem
magnatel napisał:
Jak kiedyś grałem w twierdze 2 i gościu mnie atakował to przeszedł przez mUr i zabił mi lorda.

O lol ale się uśmiałem

[/OT]

Największy błąd: na 1 metrze kwadratowym może stać nieskończona ilość jednostek. Np. na wieżach łucznicy stoją jeden na drugim. Żal dupę ściska jak się widzi coś takiego
William

Odpowiedz z cytatem
napster3 napisał:
magnatel napisał:

O lol ale się uśmiałem

[/OT]

Największy błąd: na 1 metrze kwadratowym może stać nieskończona ilość jednostek. Np. na wieżach łucznicy stoją jeden na drugim. Żal dupę ściska jak się widzi coś takiego

Baaa, zależy jaką masz wersje ja mam deluxe (1.3.1) i u mnie tak nie stoją tylko oddzielnie.
Największy błąd to właśnie łucznicy mają większy zasięg od katapult. Atakowałem Edwina w 6 misji kampani(wojennej) tyloma katapultami że już myślałem ze rozwalili mury. Patrze a tu ledwo co się udało zniszczyć ponieważ kusznicy i łucznicy wybili moje katapulty.
Barrystone

Odpowiedz z cytatem
Ja za to mam problem ze śmieciami. Gram w trybie swobodnego budowania, spoko, spoko, nadal spoko, a tu patrzę w prawy górny róg - populacja zaczęła mi spadać. Okazało się, że to przez odpadki. Zbudowałem kilka(naście) dołów na odpadki. Po kilku(nastu) minutach populacja znowu spadła, oczywiście znowu przez odpadki. Zbudowałem jeszcze więcej dołów i d*pa, nie pomogło.
Postanowiłem zaobserwować pracę śmieciarzy. Przed moimi oczami pojawił się kolejny stos gó*na. Czekam, aż ktoś podejdzie... czekam... ... i nic. Postawiłem dół TUŻ obok śmieci, a pracownik... Nie dość, że stał bezczynnie, to jeszcze kiedy na niego kliknąłem, to mi zarzucił tekstem: "Wszystkie odpadki zostały usunięte, Panie" czy jakoś tak.

Czyżbym musiał zainstalować najnowszego patcha? (Mam wersję 1.3.1.)
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Zawsze się gra na najnowszej versii . Nie mam SH:2 ale na pewno tak . A jeśli to by nie pomogło to n/c FFS .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Błędy w Stronghold 2