Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Jak zrobić screena?
matteo93

Odpowiedz z cytatem
I w jakim folderze się zapisuje?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Salladyn Pan Pustyni

Odpowiedz z cytatem
OO matko - mam już dosyć takich tematów. Czy użycie opcji szukaj, jest naprawdę takie męczące ?

Ale odpowiem ci - znaj moje dobre serce { Smile } . Musisz nacisnąć na klawiaturze przycisk: " Printscreen || SysRq " , wyjść na pulpit, włączyć Paint'a i kolejno - edycja - > wklej ...

Chyba o to ci chodziło ? . Jeżeli nie, to zapraszam do przeczytania poradnika Pandzior'a ...
matteo93

Odpowiedz z cytatem
No niechodziło mi o to. To co napisałeś to Chyba każdy głupi wie. Chodzi mi o to że np. w Call of Duty naciskasz F12 i w folderze screens masz screena. I czy coś takiego jest w Twierdzy 2?
Kalimach

Odpowiedz z cytatem
W Strongholdzie 2 czegoś takiego chyba nie ma. Do robienia screenów polecam Ci Frapsa (sam go używam). Program zapisuje screeny w wybranym folderze i formacie np. jpg itd.
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Tutaj masz mĂłj 'poradnik':
Ja korzystam z takiego (klik). Tam na samym dole jest 'download blabla' klikasz i ściągasz Wink Wystarczy go włączyć i ile klikniesz razy to Print Screen to tyle zrobisz 'zdjęć'. http://img244.imageshack.us/my.php?image=screen0001na4.jpg W czerwonym kółku jest miejsce gdzie ma zapisywać screeny które zrobisz a gdy klikniesz w przycisk który oznaczyłem niebieskim kołem zmienisz nazwę robionych screenów Smile Tez kiedyś nie wiedziałem jak robić screeny i założyłem temat Smile Oto link klik

Dziękuję za uwagę ^^
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Jak zrobić screena?