Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
TWC IV - Rozmowy Og├│lne
daniel22

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Odpowiedz z cytatem
Tutaj możecie zadawać pytania, sugestie wszelkie, a ja na wszystkie odpowiem. Pytać co jest niejasne, żeby potem podczas gry to nie wychodziło Smile.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Czes

Do│▒czy│: 29 Gru 2005
Sk▒d: Z Mediolanu
Odpowiedz z cytatem
M├│j opis Mediolanu ROX, ot co ;p

Kroniki napisa│:
Zaklepuj─Ö Angli─Ö bo nie chc─Ö czeka─ç Smile
Ksi─ů┼╝─Ö Wilhelm II jest spadkobierc─ů tronu po swoim zamordowanym ojcu Aleksandrze IV, kt├│ry straci┼é ┼╝ycie w walce o Szkocj─Ö. Od uko┼äczenia 7 lat by┼é trenowany przez najlepszych angielskich rycerzy i uczony przez najlepszych strateg├│w, by m├│g┼é si─Ö sta─ç w┼éadc─ů godnym tronu Anglii. Gdy sko┼äczy┼é 19 lat jego ojciec zgin─ů┼é i on musia┼é zasi─ů┼Ť─ç na tronie i zaprowadzi─ç ┼éad i porz─ůdek w kr├│lestwie. Ma on 184cm wzrostu, jest brunetem o zielonych oczach. W walce jeden na jednego jest niepokonany, poniewa┼╝ nie u┼╝ywa tylko swoich mi─Ö┼Ťni w walce, ale korzysta w znacznej mierze z rozumu i dlatego jest uwa┼╝any za jednego z najlepszych w┼éadc├│w jacy zasiadali na tronie. Jego s┼éawne przys┼éowie brzmi: "Nie krew czyni z cz┼éowieka szlachcica, lecz rozum, kt├│rego wielu potrzebuje"

Niby klimatyczne ale nie podobaj─ů mi si─Ö 2 cz─Ö┼Ťci:

"W walce jeden na jednego jest niepokonany" - jeszcze dodaj, ┼╝e nie krwawi i b─Ödziesz mia┼é god mode... przer├│b to na co┼Ť w stylu "bieg┼éy w walce/┼Ťwietnie pos┼éuguje si─Ö mieczem/broni─ů"...
"jest uważany za jednego z najlepszych władców jacy zasiadali na tronie" (tu bym dodał, że Angielskim)
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Kroniki

Do│▒czy│: 30 Maj 2007
Sk▒d: Jastrz─Öbie Zdr├│j
Odpowiedz z cytatem
Czes zaraz to poprawi─Ö jak ci si─Ö nie podoba. Nie pisa┼éem tego zbyt d┼éugo, wi─Öc m├│j opis nie jest najlepszy, ale postaram si─Ö poprawi─ç. A z tym God-Mode przesadzi┼ée┼Ť nie gram z kodami hehe Smile
P.S. A tw├│j opis rzeczywi┼Ťcie ROX
Dracus

Do│▒czy│: 23 Gru 2006
Odpowiedz z cytatem
Czes wstaw mi ocen─Ö za m├│j opis.. tez mi jako┼Ť nie idzie z nim. Ale podczas gry potrafi─Ö utrzyma─ç klimat Smile
Czes

Odpowiedz z cytatem
Ocena RAZ... robi si─Ö...

"i po ┼Ťmierci odda┼é mu koron─Ö cesarsk─ů."
Wstał z grobu i ci oddał?

"Jest to m┼éody ch┼éop z dosy─ç d┼éugimi, bardzo ciemnymi w┼éosami i z dobrze umi─Ö┼Ťnion─ů sylwetk─ů."

WTF!!

Ty┼Ť kr├│l jest czy ch┼éop od p┼éuga oderwany?

Za kr├│tkie, ma┼éo tre┼Ťci, opr├│cz paru szczeg├│┼é├│w nic o postaci i jego pa┼ästwie nie wiemy.
Kroniki

Odpowiedz z cytatem
Czes, a tak na marginesie ile ci zaj─ů┼é czasu tw├│j opis? Masz chyba talent do tego, mo┼╝e jakie┼Ť opowiadanie by stworzy┼é? Naprawd─Ö fajnie si─Ö to czyta┼éo.
Czes

Odpowiedz z cytatem
Prawie dok┼éadne 2 godziny mi to zaj─Ö┼éo ^^. Talent? Bo ja wiem... raczej nie, raczej do┼Ťwiadczenie...

EDIT: Nie mog─Ö si─Ö powstrzyma─ç... wiedzia┼ée┼Ť, ┼╝e Naruto g┼éos podk┼éada kobieta?
Kroniki

Odpowiedz z cytatem
Tak wiem o tym i bardzo dobrze jej to wychodzi(chodzi o wersj─Ö japo┼äsk─ů). A co do tematu to Czes niez┼ée masz to do┼Ťwiadczenie Smile Ja mo┼╝e sw├│j opis przerobi─Ö jutro jak znajd─Ö wi─Öcej czasu i natchnienia. Chyba obejrz─Ö sobie zn├│w "Kr├│lestwo Niebieskie" i co┼Ť napisz─Ö, bo wprowadz─Ö si─Ö w klimat. Zapytam si─Ö paru koleg├│w czy ta gra b─Ödzie ich interesowa┼éa, mo┼╝e kogo┼Ť zwabie w sita TWC.
Aha chciałem się jeszcze zapytać w jakich latach będzie się dziać akcja TWC? Bo nie chcę strzelić gafy przy opisie Smile
Czes

Odpowiedz z cytatem
W┼éa┼Ťnie te┼╝ czekam na rok by dopracowa─ç opis... zastanawiam si─Ö te┼╝ nad dodaniem 3 rozdzia┼é├│w ;p
Kroniki

Odpowiedz z cytatem
No w┼éa┼Ťnie ja ju┼╝ sko┼äczy┼éem "Histori─Ö" ale mam tam do wpisania dat─Ö i musz─Ö zna─ç dat─Ö rozpocz─Öcia do tego. A ty Czes dawaj nast─Öpne rozdzia┼éy ja na pewno przeczytam Smile
Czes

Odpowiedz z cytatem
Nowe rozdzia┼éy b─Öd─ů jutro ;P
Czes

Odpowiedz z cytatem
Siwy, kilku rzeczy si─Ö przyczepi─ç musz─Ö. Zero lito┼Ťci.

Rozdział 2 - Podziękowanie

Zupełnie nie zrozumiałem o co chodzi... ojciec, twój ojciec, ojciec Edward IV... popraw.

Rozdzia┼é 3 i... pierwsze lekkie ┼Ťci─ůgi?

Z tego co p├│┼║niej wyczyta┼éem jeste┼Ť ksi─Öciem, pasowanie na rycerza by ci─Ö zdegradowa┼éo. Zamie┼ä to na co┼Ť w stylu "Otrzyma┼éem dow├│dztwo nad wojskami, kt├│re pozostan─ů w kraju". Pomys┼é z turniejem wydaje mi si─Ö nieco ┼Ťci─ůgni─Öty ode mnie.

Akcja ze zbroj─ů p┼éytow─ů... c├│┼╝... masz 17 lat, dopiero zakuto ci─Ö w nowy, jeszcze nie do ko┼äca dopasowany pancerz (trzeba dopasowa─ç rzemienie etc) a ty lecisz w nim na turniej a ju┼╝ po chwili swobodnie jak pi├│rko w pe┼énych p┼éytach biegniesz bez wahania do stajni... jakby mnie wbito pierwszy raz (w─ůtpi─Ö by 17 latek chodzi┼é codziennie w p┼éytach wi─Öc nawet 1 raz od jakiego┼Ť czasu) w p┼éyty czu┼ébym si─Ö co najmniej... nieswojo.

Rozdzia┼é 4 i... sorry ale tr─ůci ┼Ťci─ůg─ů...

Bitwa znowu w w─ůwozie... czemu? No ale mniejsza, przyjmijmy, ze faktycznie granica to g├│ry ale... dlaczego akurat si┼éy wenecko-w─Ögierskie maj─ů samych kusznik├│w? Ja o ┼éucznikach nie wspomina┼éem bo w cieniu Genue┼äskich kusznik├│w niewiele znaczyli, ale w W─Ögierskich czy Weneckich armiach ┼éuki by┼éy do┼Ť─ç powszechne...

Druga sprawa... je┼Ťli W─Ögierskie wojska ustawi┼éy si─Ö tak by zaatakowa─ç od ty┼éu w─ůw├│z a z tego co sobie mog─Ö wyobrazi─ç ten w─ůw├│z ma tylko 2 wyj┼Ťcia to znaczy, ┼╝e co... twoi ludzie szli z Wenecj─ů, u┼╝yli lewitacji i ukryli si─Ö po Niemieckiej stronie g├│r?

Trzecia sprawa... nie musisz pisa─ç jakim wy┼Ťmienitym strategiem jeste┼Ť (wygl─ůda to jak pami─Ötnik ksi─Öcia) bo zdanie "a ja jako ┼╝e jestem bardzo dobrym taktykiem i strategiem pomy┼Ťla┼éem" strasznie razi w oczy... my mamy to wywnioskowa─ç z przebiegu bitwy, nie musisz nam tego m├│wi─ç.

Styl:
Styl mi si─Ö nie podoba, z pisania w stylu ja zrobi┼éem, powiedzia┼éem, us┼éysza┼éem przeskakujesz co chwila na zrobi┼ée┼Ť, powiedzia┼ée┼Ť, us┼éysza┼ée┼Ť co jest zupe┼énie nienaturalne.

Mówiłem... ZERO LITOŚCI ;p
Siwy

Do│▒czy│: 23 Lip 2007
Sk▒d: Nowogr├│d Bobrza┼äski (lubskie)
Odpowiedz z cytatem
Dzi─Öki za ocen─Ö Smile Wiedzia┼éem, ┼╝e nie jest to jakie┼Ť super, ale nie chcia┼éem w 3 linijki zrobi─ç ;p A co do turnieju, to ja w┼éasnie nie uczestniczy┼éem w nim, bo wola┼éem pojechac jednak na t─Ö bitw─Ö w Niemcami Wink A co do w─ůwozu, to mo┼╝e niedok┼éadnie Twoje przeczyta┼éem, bo ja tam tylko g├│ry wyczyta┼éem :kwasny: Sorry je┼Ťli bardzo wydaje Ci si─Ö zgapione to mo┼╝e co┼Ť wymy┼Ťl─Ö innego, ale nie mam pomys┼éu, nie przepadam za pisaniem jaki┼Ť opowiada┼ä itp... A jesli dobrze przeczyta┼éem Twojego posta, to nie moge by─ç ksi─Öciem je┼Ťli zosta┼éem pasowany na rycerza ? Nie wiedzia┼éem je┼Ťli tak jest Wink Tego na razie nie zmieni─Ö... Wracaj─ůc jeszcze do tej bitwy, to po prostu W─Ögrzy sobie przejechali rzez w─ůw├│z i zaczaili w lesie czy cu┼Ť, niedok┼éadnie to opisa┼éem, poprawi─Ö zaraz albo p├│┼║niej troch─Ö... Czeka┼éem na Twoja ocen─Ö Czes ^^
Czes

Odpowiedz z cytatem
W─ůw├│z ju┼╝ niech zostanie. Chodzi mi o podobie┼ästwo terenu.

Rycerz jest ni┼╝szym stanowiskiem od Ksi─Öcia. Ksi─ů┼╝─Ö wraz z narodzinami poprzez krew ma ju┼╝ w sobie rycersko┼Ť─ç i ┼╝e tak to ujm─Ö kilka awans├│w.

turniej akurat najmniej mi zawadza┼é ale rzuci┼é si─Ö w oczy. Najbardziej nie podoba mi si─Ö brak wyja┼Ťnienia (jeszcze) jak dostali si─Ö na drug─ů stron─Ö (je┼Ťli si─Ö ukryli to najlepiej napisz co┼Ť, ┼╝e wr├│g wysy┼éa┼é ma┼éo zwiadowc├│w) oraz styl.
Siwy

Do│▒czy│: 23 Lip 2007
Sk▒d: Nowogr├│d Bobrza┼äski (lubskie)
Odpowiedz z cytatem
Już poprawiłem. Jak możesz to napisz co jeszcze jest źle Smile Może nauczę się w końcu pisac opowiadania ;D
TWC IV - Rozmowy Og├│lne
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 6  

Odpowiedz do tematu