Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Co byście chcieli od Stronghold 3
Przemas lr

Odpowiedz z cytatem
Siema, co byście chcieli od nowej Twierdzy (stronghold 3), Ja bym chciał, żeby usuneli te wojskowe ,,bajki", ale za to dodali piechurów, lekką jazdę, barbarzynców, procarzy bealerajskich, pretorianów, medyków oraz wiele innych....
PS: Takiego tematu nie znalazłem
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Lord Marori

Odpowiedz z cytatem
Bardziej realistyczną gre...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Kroniki

Odpowiedz z cytatem
No to tak. Ja chciałbym, żeby stworzyli taki silnik graficzny, który odpowiadał by i fanom 3D, jak i 2D-maniakom. Jednostki, aby były podzielone na 5 nacji np. Jak jesteś arabem to możesz arabskie wojska tylko, krzyżowcem, krzyżackie, Turkiem, tureckie, itd. mogło by być nawet z 10 takich nacji wliczając w to także Afrykę, Amerykę, Azję, Europę, Bieguny-Eskimosi.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Re: Co byście chcieli od Stronghold 3
Kalimach

Odpowiedz z cytatem
Przemas lr napisał:
Siema, co byście chcieli od nowej Twierdzy (stronghold 3), Ja bym chciał, żeby usuneli te wojskowe ,,bajki", ale za to dodali piechurów, lekką jazdę, barbarzynców, procarzy bealerajskich, pretorianów, medyków oraz wiele innych....
PS: Takiego tematu nie znalazłem

Taa najlepiej jakby dodali jeszcze do pretorianów sarissofori i słonie bojowe, pełny realizm.Rolling Eyes
Wracając do tematu od „trĂłjeczki” oczekiwałbym przede wszystkim ulepszonej grafiki 2D, nowych budynkĂłw, większych map i co najwaĹźniejsze lepszej inteligencji kompa.
Świetnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie dwóch nacji Krzyżowcy oraz Arabowie. Nacje te różniłyby się dostępnymi budynkami oraz jednostkami.
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Kalimachem. Ulepszona grafa 2D i większa inteligencja kompa. Mogli by dodać też kilka nowych jednostek. Żadnej magii i takich innych bzdur z SH:L. I to tyle Very Happy
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim chciałbym zwiększenia map i aby akcja działa się w Europie. Dobrze by było gdyby grafika była ładna, a widok taki jak w SH i SH C. Fajnie jakby zrobili z 3-4 kampanie. Jedna z nich byłaby to walka Polski z Zakonem Krzyżackim ;D Bardzo pochwaliłbym FF, gdyby dali lekką jazdę, ciężką jazdę, lekką piechotę i ciężką Smile

Chociaż wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem, od wydawania nowej gry byłby jakiś dodatek do SH 1 (obszerny Wink) gdzie byłyby wielkie mapy, kilka nowych kampanii, tryb gry taki jak w SH C (w kilku na jednej mapie Wink), nowi przeciwnicy (ja chciałbym historyczne postacie), troche nowych jednostek (jakiś obóz najemników jak w SH II), żeby rycerze mogli wsiadać i zsiadać z koni. Zamiast tylko szachownicy w herbie, normalne godła państw - najlepiej 8 najbardziej liczących się wtedy w Europie (Polskiego orła również bym mile przyjął Wink). Mniej więcej regulowana wysokość murów (byłoby kilka do wyboru Wink). Zapomniałem o zwiększonej (najlepiej dużo) inteligencji kompa Smile

Chyba na razie tyle, jak cos wymyślę to dam edita Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
all filippo

Odpowiedz z cytatem
A po kij zwiększona inteligencja. Czy nie lepiej było by grać tylko on-line albo z twórcami gry na specjalnym serwie? ;>
Czego oczekuje? Żeby mnie oderwała od Tibii. ;p
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMYahoo MessengerMSN Messenger
Malcolm

Odpowiedz z cytatem
- większych map
- większego realizmu (m.in. czekanie na wybudowanie się budynków Wink)
- wyĹźszej inteligencji jednostek
- lepszej muzyki
- kreatora jednostek
- lepszej grafiki
- mniejszej ilości błędów
- ulepszonego systemu sterownia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Siwy

Odpowiedz z cytatem
O właśnie Malcolm - kreatora jednostek Wink
beni

Odpowiedz z cytatem
Ja bym chciał by grywalność była taka jak w Krzyżowcu, fabuła taka jak w I części, poprawiona grafika, bardziej realistyczne efekty w grze, kreator jednostek, jakieś lepsze mapki, bardziej inteligentni przeciwnicy.
Drivers

Odpowiedz z cytatem
Ja chciałbym bardziej realistyczną grę, więcej typów żywności, więcej misji i ustawienia ogólnej trudności gry.
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
Ja jeszcze chciałem dodać, że fajnie by było jakby były jakieś nowe budowle, może nowe siedziby i np. jakaś chata na 12 chłopów.
Adam KrzyĹźowiec

Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim chciałbym wprowadzenia kilku kampanii historycznych opowiadających o różnych europejskich wojnach w okresie średniowiecza. Można by nieco poprawić realizm np. budowanie budynków nie od razu, tylko jakiś czas, a tragarze donosiliby materiały, można by również wydłużyć czas trwania poszczególnych miesięciy.
Salladyn Pan Pustyni

Odpowiedz z cytatem
No, więc tak. Od nowej części Stronghold'a chciałbym:

1) Więcej jednostek oraz postaci.

2) Więcej misji.

3) Bardziej realistycznej gry (Lecz nie za dużo, aby nie zepsuło to klimatu gry).

4) Kreatora nowych jednostek

5) Tutaj nie wiem, czy to dobry pomysł. Może "Malarza Armii" - jeżeli grał ktoś w Warhammer'a, to z pewnością będzie wiedział o co mi chodzi Wink.

6) Nowego limitu jednostek. Myślę, że 15 000 powinno wystarczyć.

To wszystko. Napewno nie chciałbym, aby pojawiła się nowa grafika. Poprostu taka jaka jest, wydaje mi się odpowiednia - ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie Surprised
Przemas lr

Odpowiedz z cytatem
Tak tylko, że wiesz.... Im więcej jednostek tym może Ci się gra przecinać, ale pomysł dobry
Co byście chcieli od Stronghold 3