Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Warhammer 40:000: Dawn of War - Problem
Salladyn Pan Pustyni

Odpowiedz z cytatem
Mam do Was pytanie. Mam grę Warhammer 40,000: Dawn of War. Niestety jest, to przegrywana wersja z oryginalnej, i nie wiem, czy da się ten problem rozwiązać. Otóż wersja, która posiadam to 1.01. Ściągam sobie do niej patcha, 1.10 ale podczas instalacji - wyskakuje mi komunikat, że wersja patch'a jest uszkodzona, oraz że mam ponownie ściągnąć plik. Robię tak, ale niestety problem nadal się powtarza. Czy mógłby mi ktoś doradzić, jak mam sobie z tym poradzić?

Aha, mam jeszcze jedną prośbę. Może mi ktoś napisać, jakie patch'e mam po kolei instalować, aby gra dobrze mi chodziła?

A, i czy muszę instalować po kolei wszystkie patch'e, aby chodził mi dodatek Winter Assault (Niestety również przegrywany), ponieważ gdy go instaluję to piszę, że potrzebuje patch'a 1.4. Czy to prawda?

Myślę, że zrozumieliście mój problem. Proszę o w miarę szybką odpowiedź, ponieważ sam już raczej nic nie zdziałam....
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Hmmm.... może spróbuj ten patch co Ci błąd wyskakuje ściągnąć z innej strony ? Nie wiem nie grałem w tę grę ale widziałem jak kuzyn gra, niezła nawet Smile Chyba se ją pożyczę od niego - ale oryginałke Razz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Ja mam pomysł ale trochę odchodzący od tematu Smile . Kup oryginała Smile ale to tylko moja sugestia .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Dark King [GTW]

Odpowiedz z cytatem
DObry pomysł Smile Naprawde dobry pomysł Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Salladyn Pan Pustyni

Odpowiedz z cytatem
A, czy wy myślicie, że ja jestem głupi?. U kolegi, również wyskakuje to samo, choć on ma oryginalną wersję tej gry. Naprawdę nie wiem, co mam teraz z tym zrobić...

No cóż, ale możecie mi powiedzieć czy do dodatku Winter Assault, jest potrzebny patch 1.4?
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Nie obraĹźaj mnie Sad .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Salladyn Pan Pustyni

Odpowiedz z cytatem
Przecież, ja cię nie obraziłem, ale jeżeli widzisz to w innym świetle to przepraszam, że cię uraziłem. Jeżeli inni również poczuli się urażeni moim postem, to również bardzo ich przepraszam...

A co do tematu - to problem rozwiązany. Można zamknąć...
Warhammer 40:000: Dawn of War - Problem