Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Kartka dzwi─Ökowa
Pandzior

Do│▒czy│: 06 Mar 2008
Odpowiedz z cytatem
Niedawno spali┼éy mi si─Ö g┼éo┼Ťniki i chcia┼éem zakupi─ç nowe ... Przez s┼éuchawki mi do┼Ť─ç cie┼╝ko si─Ö s┼éucha gdy przyjd─ů kumple itp. Zastanawia┼éem si─Ö nad zakupem i w oko wpad┼éy mi Logitech X-540 . Tylko teraz jak─ů kart─Ö muzyczn─Ö najlepiej by┼éo by zakupi─ç ? Nie pyta─ç mnie nawet jak─ů mam , bo g┼éo┼Ťniczki by┼éy 2:1 stereo z tracer'a . Wstydz─Ö si─Ö przyzna─ç ale nie zbaardzo si─Ö znam na sprz─Öcie i no wiecie ... potrzebuj─Ö pomocy Razz ... Z g├│ry za pomoc Wielkie Dzi─Öki !

PS . Mo┼╝ecie te┼╝ doradzi─ç (jak s─ů) lepsze g┼éo┼Ťniki do 300 z┼é . Very Happy
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIMMSN Messenger
Panzer

Do│▒czy│: 20 Lip 2006
Sk▒d: Be┼échat├│w
Odpowiedz z cytatem
Genius SW-HF 5.1 5005l

Logitechy sie przy nich chowaj─ů.

Jak chcesz karty do gier czy film├│w to bierz CREATIVE SB X-Fi mX XTREME GAMER, a jak jeste┼Ť totalnym audiofilem to AUDIOTRACK Prodigy 7.1 HiFi.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
No nie wiem jako┼Ť te Genius mnie nie przekonuj─ů :kwasny: .
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIMMSN Messenger
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝esz sobie wzi─ů─ç Logitechy, ale potem nie marud┼║ na dudni─ůcy bas przy po┼éowie g┼éo┼Ťno┼Ťci, czy plastikowy d┼║wi─Ök, s┼éabsz─ů moc... Po prostu drewno jest lepsze od plastiku. Wiele os├│b ma Geniusy i graj─ů b. dobrze, Ci z mieli por├│wnanie z Logami, twierdz─ů ┼╝e Geniusy lepsze i to o wiele Razz... Sam je bior─Ö, chocia┼╝ nie wiem czy nie bra─ç jakiego┼Ť zestawu 2.1, gdy┼╝ mam ma┼éo miejsca na biurku.
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
No jeszcze poczytam ... m├│wi┼éem tylko , ┼╝e mnie jako┼Ť nie przekonuj─ů , a to , ┼╝e drewno jest lepsze to chyba ka┼╝dy wie nie ? A ta karta to tak raczej do mocnej muzyki .

@EDIT : Z kas─ů u mnie cie┼╝ko , a chcia┼ébym kupi─ç dobr─ů kart─Ö d┼║wi─Ökow─ů ale tak niezbyt drogo czyli tak─ů kt├│ra by starczy┼éa ...
Malcolm

Do│▒czy│: 19 Gru 2005
Sk▒d: Pozna┼ä
Odpowiedz z cytatem
Te┼╝ jestem zwolennikiem tych Genius'├│w, s─ů znacznie lepsze od Creative'├│w i oczywi┼Ťcie Logitech'├│w(w og├│le ta firma moim zdaniem sprzedaje g├│wno w papierku po cukierku).

Co do kart d┼║wi─Ökowych to daj─Ö kilka link├│w i zastan├│w si─Ö ile chcia┼éby┼Ť wyda─ç kasy.

http://allegro.pl/item352129111__sound_blaster_live_24bit_sb0410_gwar_sklep.html

http://allegro.pl/item357313644_creative_sound_blaster_audigy_2_zs_gold.html

http://allegro.pl/item356755974_creative_sound_blaster_x_fi_xtreme_music_rewelacja.html

http://allegro.pl/item351242072_audiotrak_prodigy_7_1_hifi.html

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C6551006
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Z tym Logitechem nie przesadzaj Razz... Klawiatury maj─ů b. dobre... Z tego co wiem, do w┼éa┼Ťnie Creative sprzedaje g├│wno, Logi s─ů lepsze od Creative, ale Geniusy i tak mia┼╝d┼╝─ů te pierdziawy jak chc─ů.

Czy mi si─Ö zdaj─Ö, czy ten Sound Blaster Live jaki┼Ť poprzepalany jest Laughing...
Malcolm

Odpowiedz z cytatem
Panzer napisa│:
Z tym Logitechem nie przesadzaj Razz... Klawiatury maj─ů b. dobre... Z tego co wiem, do w┼éa┼Ťnie Creative sprzedaje g├│wno, Logi s─ů lepsze od Creative, ale Geniusy i tak mia┼╝d┼╝─ů te pierdziawy jak chc─ů.

Czy mi si─Ö zdaj─Ö, czy ten Sound Blaster Live jaki┼Ť poprzepalany jest Laughing...

Maj─ů dobre klawiatury? One s─ů g├│wniane, widzia┼éem wiele, od najta┼äszych do G15 i ┼╝adna mi si─Ö nie podoba┼éa.

Creative sprzedaje g├│wno? W zasadzie w wi─Ökszo┼Ťci przypadk├│w tak, mocno jedzie na marce, ale mam w chacie 2.1 Creative'a i nie s─ů a┼╝ takie z┼ée - oczywi┼Ťcie ja ich nie u┼╝ywam, g┼éo┼Ťniki komputerowe to zawsze badziewie, wol─Ö normalne 2 g┼éo┼Ťniczki+wzmacniacz a nie jakie┼Ť pierdziawki.

Nie s─ůdz─Ö, pewnie zdj─Öcie jest skopane lub karta brudna Wink.
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Przesadzasz, ja mam Media Keybord i jestem zadowolony, a żadnej lepszej alternatywy znaleźć nie mogłem Razz...

Wzmacniacz + porz─ůdne kolumny wymaga porz─ůdnej d┼║wi─Ök├│wki no i kasy, ale to jest oczywi┼Ťcie lepsze rozwi─ůzanie. Mo┼╝e nie s─ů z┼ée, ale ja bym ich z pewno┼Ťci─ů nie kupi┼é Laughing.

Albo kolo sprzedaje jakie┼Ť poserwisowe Razz...
Malcolm

Odpowiedz z cytatem
Kumpel kupi┼é Media Keybord jak kupowa┼é kompa, pod┼é─ůczyli┼Ťmy go, wy┼Ťmiali┼Ťmy i od┼é─ůczyli┼Ťmy(s┼éu┼╝y jako zbieracz kurzu). Cz┼éowieku, podziwiam ┼╝e chce ci si─Ö odpisywa─ç na posty na tym badziewiu.

Fakt, bez porz─ůdnej d┼║wi─Ök├│wki lubi─ů poszumie─ç(u mnie szumi─ů Very Happy). Ale czy kasy? Nie tak du┼╝o, wystarczy dokona─ç wyboru - pierdziawki 5.1 czy 2 kolumny...
A co lepszego ni┼╝ Cretive kupi┼é by┼Ť np za 120 z┼é? Very Happy
Generalnie, polecam granie na s┼éuchawkach. Jakie┼Ť AKG-ki za 120 z┼é i w por├│wnaniu z pierdziawkami jest zajebi┼Ťcie.

Spalony chip? Very Happy
Poza tym masz miesi─ůc gwarancji, a jak pochodzi z miesi─ůc to zapewne i wi─Öcej. A poza tym czego ty si─Ö spodziewasz za 45 z┼é... A z┼é─ůczom pewnie nic nie jest Wink.
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Kwestia przyzwyczajenia, badziewiem by┼éy 3 moje inne klawiatury, w tym jeden BTC, chyba EasyTouch (multimedialna) i Tracer (nie by┼é a┼╝ wcale z┼éy). BTC przypadkowo mi upad┼é i si─Ö rozwali┼é (by┼éo to jakie┼Ť 5 lat temu), rok temu zala┼éem EasyTouch'a, a p├│┼é roku zala┼éem Tracera - pomimo licznych spirytusowych k─ůpieli nie uda┼éo mi si─Ö ich przywr├│ci─ç z tamtego ┼Ťwiata. Kuzyn ma Procompa i to dopiero tragedia.... Logi spe┼énia moje wymagania. Zreszt─ů nie znam ┼╝adnej dzisiejszej dobrej klawiatury, no poza starym Samsungiem w mojej szkole, ale jest ju┼╝ dziadkiem. Jak─ů masz klawiatur─Ö ??

Ale kolumny+wzmacniacz zawsze b─Ödzie dro┼╝szy od zestawu 5.1 Razz...
Nic, po prostu bym zbiera┼é kas─Ö na co┼Ť lepszego.

Te czarne ┼Ťlady na chipie.... Strach si─Ö ba─ç. A co si─Ö stanie jak padnie po 32 dniach ?? Nie lubi─Ö le┼╝ak├│w magazynowych, powinni chcoia┼╝ dawa─ç 3 miesi─ůce gwary, a te zdj─Öcia niczego dobrego nie wr├│┼╝─ů.
Malcolm

Odpowiedz z cytatem
Panzer napisa│:
Kwestia przyzwyczajenia, badziewiem by┼éy 3 moje inne klawiatury, w tym jeden BTC, chyba EasyTouch (multimedialna) i Tracer (nie by┼é a┼╝ wcale z┼éy). BTC przypadkowo mi upad┼é i si─Ö rozwali┼é (by┼éo to jakie┼Ť 5 lat temu), rok temu zala┼éem EasyTouch'a, a p├│┼é roku zala┼éem Tracera - pomimo licznych spirytusowych k─ůpieli nie uda┼éo mi si─Ö ich przywr├│ci─ç z tamtego ┼Ťwiata. Kuzyn ma Procompa i to dopiero tragedia.... Logi spe┼énia moje wymagania. Zreszt─ů nie znam ┼╝adnej dzisiejszej dobrej klawiatury, no poza starym Samsungiem w mojej szkole, ale jest ju┼╝ dziadkiem. Jak─ů masz klawiatur─Ö ??

Ale kolumny+wzmacniacz zawsze b─Ödzie dro┼╝szy od zestawu 5.1 Razz...
Nic, po prostu bym zbiera┼é kas─Ö na co┼Ť lepszego.

Te czarne ┼Ťlady na chipie.... Strach si─Ö ba─ç. A co si─Ö stanie jak padnie po 32 dniach ?? Nie lubi─Ö le┼╝ak├│w magazynowych, powinni chcoia┼╝ dawa─ç 3 miesi─ůce gwary, a te zdj─Öcia niczego dobrego nie wr├│┼╝─ů.

Ja zawsze u┼╝ywam Labtec'├│w. To firma nale┼╝─ůca do Logitecha produkuj─ůca ta┼äszy sprz─Öt, a w wypadku klawiatur tak┼╝e lepszy Very Happy.

Tak. Ale nie du┼╝o.
G├│wno by Ci to da┼éo za przeproszeniem. Jakby┼Ť do┼éo┼╝y┼é kilkadziesi─ůt z┼é do jakich┼Ť 5.1 to lepszego d┼║wi─Öku by┼Ť nie mia┼é. Dopiero jakie┼Ť 150 z┼é co┼Ť by mog┼éo zmieni─ç poza ilo┼Ťci─ů kabli w pokoju. Teraz sam marketing, 5.1, 6.1, 7.1, jako┼Ť─ç si─Ö nie liczy.

Nie jeste┼Ť w stanie zaryzykowa─ç 45 z┼é maj─ůc szans─Ö na "wygran─ů" jakie┼Ť 90%?
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Labtec jest dobry Razz. Pisałem na jednym takim i nie mogę nic złego powiedzieć... Ale Logitechy to kwestia 3-4 dni, gdyż klawisze były mniejszy niż w Tracerze, ale sama klawiatura jest cichsza i lepiej wykonana od Tracera. Chociaż BTC też robi dobre klawiatury, wygodnie mi się na niej pisało, ale cóż, pech chciał że się ...

Im lepsze kolumny i wzmacniacz to trzeba zabuli─ç wi─Öcej.
Nie okre┼Ťli┼éem kwoty Razz...

Jestem w stanie zaryzykowa─ç 45 z┼éotych, ale po tych zdj─Öciach to strach si─Ö ba─ç Very Happy, je┼Ťli tak ma na serio wygl─ůda─ç karta w rzeczywisto┼Ťci, to ja dzi─Ökuje.
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Wielkie dzi─Öki ... Tylko sorry , ┼╝e nie napisa┼éem wcze┼Ťniej ale nie zaznaczy┼éo mi nowych post├│w w tym temacie , a r─Öcznie nigdy nie sprawdzam ... Wezm─Ö Genius'y i git tylko z t─ů kart─ů d┼║wi─Ökow─ů jeszcze nie wiem ...

Edit: A co do ceny to na d┼║wi─Ök├│wke wydam ok. 100 z┼é ... chcia┼ébym wi─Öcej ale jestem teraz na bez kasy ... Niestety na tym si─Ö w og├│le nie znam i mo┼╝e co┼Ť doradzicie ? (opr├│cz link├│w do aukcji na allegro Razz )

PS . Wielkie dzi─Öki .
Malcolm

Odpowiedz z cytatem
Creative Audigy 2 ZS lub Audigy 4.
Kartka dzwi─Ökowa
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach