Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Graff

Odpowiedz z cytatem
Ja już się przyzwyczaiłem. To chyba piąty czy szósty nieudany start.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
all filippo

Odpowiedz z cytatem
Daniel to w ogĂłle na forum wchodzi?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMYahoo MessengerMSN Messenger
Graff

Odpowiedz z cytatem
Próbował go ktoś zagadać na gg?
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Nie macie po co. On się uczy i nie wiem co jeszcze (taa napewnooo xD)
Nie chce mu się tego prowadzić. Nie wchodzi na forum, a na gg jest sporadycznie. Przykro mi, ale TWC umarło i nie ma co sobie robić nadziei. Confused
Warlike

Odpowiedz z cytatem
daniel22 napisał:
Tylko potem, nikomu się nie chce nic opisywać, a tak naprawdę wszystko można, np. jakieś wydarzenia poza systemem gry, król dostał kosza od królowej czy itp. Razz To jest zawsze zabawne, pobudza gre, no tak, ale trzeba te 10min posiedziec nad tym czy 5min... :kwasny:

Trochę czasu minęło od tego postu, ale naprawdę, muszę to napisać.... Razz

Wszyscy wzięli się za imperializm, zamiast za dobrą zabawę, knuli, spiskowali i mordowali... Razz . Rzeczywiście wygląda na to, że przesadziliśmy z zasadami, upodobniliśmy TWC do zwykłej gry strategicznej, z budowaniem, suchym paktowaniem i nawalanką... Takie coś pozostawmy w ramach bezdusznych RTS-ów i tak dalej...

Pomyślmy - chyba każdy wie jak wyglądało życie w średniowieczu, jak np.: zawierano sojusze - głównie poprzez małżeństwa, a nie tak jak my w TWC - jeden mówi "chcę z Tobą paktu", a drugi "OK, nie ma sprawy". Żeby to chociaż było napisane w sposób klimatyczny... Jest dużo, dużo więcej różnorakich aspektów życia politycznego i społecznego w średniowieczu. Skarb państwa się nie opierał na budowaniu.

Można by całkowicie zmienić TWC - dużo gadania, wydarzeń, w miarę możliwości wierne odtworzenie tamtych czasów, a za to mniej zasad i roboty nad budowaniem i ogólnie rzecz biorąc infami...
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Twoja idea Warlike jest bardzo dobra, do której często nawoływałem. Niestety, niektórym szkoda czasu, nerwów, aby chwilę pomyślęć nad jakimś tekstem, kryfem średniowiecznym, który by bardziej nadawał klimat. Gdyby wszyscy się do tego stosowali, nie byłoby problemów, a nawet sprawy z inf można by zalatwiać, tranzakcjami umownymi, krótkimi systemami.

Z drugiej strony, wszystkie te mordy, spiski były fascynujące, jakby Wam naprawdę zależało aby podbić całą Europe co mnie cieszyło, jako 'obserwatora z góry'. Smile
22 Tura - START!!!