Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Szybkie ostrze┼╝enia
daniel22

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Odpowiedz z cytatem
Na pocz─ůtek, mo┼╝e od razu dam link - http://www.strongholdnet.fora.pl/edytor,24/mapy-skirmisch,1891.html. Tak, to jest dobry przyk┼éad.
Lubie administrator├│w i moderator├│w tego forum, podobaj─ů mi si─Ö ich interwencje i dba┼éo┼Ť─ç o szczeg├│┼éy. Ale panowie, troszeczke luzu...
To ┼╝e go┼Ť─ç napisa┼é dwa posty pod rz─ůd, to na pewno nie jest pow├│d do ostrze┼╝enia, na dodatek go┼Ťciu zamieszcza┼é mapy, w dziale kt├│ry ostatnio uschn─ů┼é - Edytor. Dzi─Öki czemu dzia┼éa┼é na rzecz forum - w jego interesie.
Pomijam to ┼╝e nie pisa┼é z du┼╝ej litery i bez kropek - za takie co┼Ť absolutnie nie powinno si─Ö dawa─ç ostrze┼╝e┼ä, na powa┼╝nych forach, wielkich, nawet moderatorzy pisz─ů bez wielkiej litery i kropki. Ale bez por├│wna┼ä.
Po prostu chc─Ö zwr├│ci─ç uwag─Ö (wystarczy spojrze─ç na nowe statystyki) ┼╝e na forum si─Ö mniej pisze, bo to... odstrasza u┼╝ytkownik├│w kt├│rzy robi─ů b┼é─Ödy? Ja wiem, powinno si─Ö my┼Ťle─ç, sprawdza─ç w Wordzie, Firefoxie, ale ludzie! Wystarczy zwyk┼éy dopisek do posta, bez warn├│w!
Je┼Ťli tak dalej p├│jdzie, to za takie posty jak tego pana u g├│ry - Panzer, Crux b─Öd─ů kara─ç banami do 2100 roku Laughing.

Dlatego, apeluj─Ö o troch─Ö upustu, chodzi mi tu o rozdawanie ostrze┼╝e┼ä przedewszystkim. W takiej sytuacji Al Ganonim - na pewno nie by┼éby dumny z Was, bo kiedy┼Ť ju┼╝ o to apelowa┼é!
Wiem, że zaraz bedzie pokrzyk moderatorów wszystkich w obronie własnej, ale jak Wałęsa walczył to ja też mogę Very Happy.

Pozdrawiam modk├│w. ;P
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Siwy

Do│▒czy│: 23 Lip 2007
Sk▒d: Nowogr├│d Bobrza┼äski (lubskie)
Odpowiedz z cytatem
No, rzeczywi┼Ťcie w tym temacie to by┼éo troch─Ö... za szybkie ostrze┼╝enie (Razz) ? Mog┼ée┼Ť Panzer najpierw da─ç dopisek ┼╝e opcja edytuj, nie pisz dw├│ch post├│w pod sob─ů czy cos w tym stylu... Bo mo┼╝e kole┼Ť nie wiedzia┼é ┼╝e na tym forum bardzo przestrzegamy du┼╝ej litery, ortografii czy opcji edytuj.... Na wielu forach nawet nie trzeba pisa─ç ┼╝e sorka za duble posting albo co┼Ť podobnego... Po prostu jest tam mniej rygorystycznie... Nie to ┼╝ebym by┼é przeciwny orografii, interpunkcji i opcji edytuj (jestem nawet za), ale to byla lekka przesada... Jak ju┼╝ napisa┼éem, najpierw lepiej da─ç tylko dopisek ┼╝e jeszcze raz co┼Ť zrobisz tak, a tak to warn (tak jak na meczu: s─Ödzia nie daje od razu ┼╝├│┼étej kartki za ma┼ée przewinienie Razz).
Pozdrawiam
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Sagertrah

Do│▒czy│: 01 Kwi 2007
Sk▒d: ┼ü├│d─Ż ==G├│rna==
Odpowiedz z cytatem
Ja kiedy┼Ť by┼éem moderatorem na innym forum i cz─Östo mi si─Ö zdarza┼éy takie sytuacje.
nigdy NIE warnowa┼éem u┼╝ytkownika kt├│ry co dopiero do┼é─ůczy┼é lub mia┼é ma┼é─ů ilo┼Ť─ç post├│w. Tylko dopisywa┼éem "edytuj prawy g├│rny r├│g". Dla mnie 7 post├│w to ma┼éo. Co prawda michal8899 do┼é─ůczy┼é do nas 26 Pa┼║dziernika 2006 ale mia┼é ma┼é─ů liczb─Ö post├│w i mo┼╝na to potraktowa─ç z ulg─ů.

W takich przypadkach warny stawia┼éem TYLKO gdy u┼╝ytkownik by┼é d┼éugo na naszym forum ( by┼é obecny cz─Östo) i mia┼é du┼╝─ů liczb─Ö post├│w. 2 razy tak post─ůpi┼éem.

Proponuje zdj─ů─ç warna Micha┼éowi.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autora
Panzer

Do│▒czy│: 20 Lip 2006
Sk▒d: Be┼échat├│w
Odpowiedz z cytatem
Nieznajomo┼Ť─ç regulaminu nie zwalnia nas z odpowiedzialno┼Ťci za z┼éamanie go. Kolo dosta┼é warna za nieu┼╝ywanie opcji "Edytuj" i dublowania post├│w. Rozumiem ludzi kt├│rzy czasami s─ů zmuszeni zdublowa─ç po d┼éugim okresie czasu, ale nie po kilku minutach. A to ┼╝e nie widzia┼é wspania┼éej opcji "Edytuj" i nie przeczyta┼é regulaminu - jego wina. W warnie poza tym nie uwzgl─Ödni┼éem interpunkcji, bo nie dosta┼é za to warna.
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Nieznajomo┼Ť─ç regulaminu nie zwalnia nas z odpowiedzialno┼Ťci za z┼éamanie go. Kolo dosta┼é warna za nieu┼╝ywanie opcji "Edytuj" i dublowania post├│w. Rozumiem ludzi kt├│rzy czasami s─ů zmuszeni zdublowa─ç po d┼éugim okresie czasu, ale nie po kilku minutach. A to ┼╝e nie widzia┼é wspania┼éej opcji "Edytuj" i nie przeczyta┼é regulaminu - jego wina.

I w┼éa┼Ťnie o to mi chodzi. Nie b─Öd─Ö ukrywa┼é, zosta┼éem modem na forum TotalWar, wielkim forum, takie sytuacje o double post zdarzaj─ů si─Ö nadmiar cz─Östo, ale moderatorzy po to s─ů aby je skleja─ç, wysy┼éa─ç upomnienie na PW, a nie rozdawa─ç ostrze┼╝enia.

Załóżmy ten ma już jedno, teraz przypadkowo przeklnie ma drugie, potem znów zapomni o Edytuj - BAN. Takie przypadki też sie u nas już zdarzały. A potem dziwicie się że na forum pisze kilkunasto stałych bywalców, jak reszta jest banowana, ostrzegana. Już wole z takimi normalnymi pisać, choć bez tego super przestrzegania, niż wymieniać dyskusje po raz -enty z Diegiem, Panzerem, Cruxem (nicki ZUPEŁNIE przypadkowe), lub tAkImI DzIećMi. Smile
Sagertrah

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy da mo┼╝na wstawi─ç warna modkowi ale za┼é├│┼╝my ┼╝e, Crux zrobi┼é double posting i co postawi┼éby┼Ť mu warna Question
Sławko

Do│▒czy│: 23 Lip 2006
Odpowiedz z cytatem
Panzer napisa│:
Nieznajomo┼Ť─ç regulaminu nie zwalnia nas z odpowiedzialno┼Ťci za z┼éamanie go. Kolo dosta┼é warna za nieu┼╝ywanie opcji "Edytuj" i dublowania post├│w. Rozumiem ludzi kt├│rzy czasami s─ů zmuszeni zdublowa─ç po d┼éugim okresie czasu, ale nie po kilku minutach. A to ┼╝e nie widzia┼é wspania┼éej opcji "Edytuj" i nie przeczyta┼é regulaminu - jego wina. W warnie poza tym nie uwzgl─Ödni┼éem interpunkcji, bo nie dosta┼é za to warna.

No sory ale Crux i daniel22 te┼╝ czasami pisz─ů post pod postem (nie zawsze w celu od┼Ťwie┼╝enia tematu). Te┼╝ nie przeczytali regulaminu/lekcewa┼╝─ů go?
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Krzychu

Do│▒czy│: 17 Sie 2007
Sk▒d: Sk─ůd┼Ť...
Odpowiedz z cytatem
A tak nawiasem m├│wi─ůc... Z mojego punktu widzenia modkowie wstawiaj─ů tylko warna tym nowym dlatego, ┼╝e kilka razy napisa┼é bez ogonka, przecinku, spacji etc. lub tym kt├│rzy maj─ů dwa warny, ┼╝eby mia┼é trzeci i by┼é od niego spok├│j.
Przykład:
Marori przekln─ů┼é dwa razy w swoim po┼Ťcie. Panzer zedytowa┼é go tylko wpisuj─ůc, ┼╝eby nie
przeklinał więcej.
RedBull_01 przekln─ů┼é raz i dosta┼é warna.
Mistrz

Do│▒czy│: 14 Sty 2006
Sk▒d: ┼ü├│d─Ż
Odpowiedz z cytatem
Mi najbardziej ze wszystkich banow podoba sie ten xD

Panzer napisa│:
Prosz─Ö o usuni─Öcie usera SPERMAN17 za wulgarn─ů nazw─Ö......

<lol>Nie wiem co w tej nazwie jest wulgarnego<lol>

Co do wstawiania warn├│w za ortografi─Ö, to moim zdaniem to idiotyzm, nie ka┼╝dy ma czas ┼╝eby 5 razy sprawdza─ç text zanim go wy┼Ťle, i potem jeszcze nast─Öpne 5 razy ┼╝eby go poprawia─ç, a i bym zapomnia┼é, zwrocie uwag─Ö te┼╝ na to ┼╝e niekt├│rzy s─ů dyslektykami...
Moderatorzy, wyluzujcie...

Pozdrawiam
Panzer

Do│▒czy│: 20 Lip 2006
Sk▒d: Be┼échat├│w
Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Załóżmy ten ma już jedno, teraz przypadkowo przeklnie ma drugie, potem znów zapomni o Edytuj - BAN.

Trzeba si─Ö pilnowa─ç. W wielu przypadkach jestem jednak lito┼Ťciwy i wyrozumia┼éy. Jednak w tym nie mog┼éem. U┼╝ytkownik mia┼é du┼╝o czas aby zapozna─ç si─Ö z regulaminem i opcj─ů "Edytuj".

Cytat:
Nie wiem czy da mo┼╝na wstawi─ç warna modkowi ale za┼é├│┼╝my ┼╝e, Crux zrobi┼é double posting i co postawi┼éby┼Ť mu warna Question

Do os─ůdzania moderator├│w s─ů administratorzy, a nie inni moderatorzy. Poza tym to pod wzgl─Ödem technicznym nie mo┼╝liwe.

Cytat:

No sory ale Crux i daniel22 te┼╝ czasami pisz─ů post pod postem (nie zawsze w celu od┼Ťwie┼╝enia tematu). Te┼╝ nie przeczytali regulaminu/lekcewa┼╝─ů go?

Nie toleruj─Ö duble postingu, ale s─ů pewne wyj─ůtkowe, uzasadnione przypadki w kt├│rych trzeba napisa─ç podw├│jny post, a ten nie by┼é niestety.

Cytat:

A tak nawiasem m├│wi─ůc... Z mojego punktu widzenia modkowie wstawiaj─ů tylko warna tym nowym dlatego, ┼╝e kilka razy napisa┼é bez ogonka, przecinku, spacji etc. lub tym kt├│rzy maj─ů dwa warny, ┼╝eby mia┼é trzeci i by┼é od niego spok├│j.
Przykład:
Marori przekln─ů┼é dwa razy w swoim po┼Ťcie. Panzer zedytowa┼é go tylko wpisuj─ůc, ┼╝eby nie
przeklinał więcej.
RedBull_01 przekln─ů┼é raz i dosta┼é warna.

Nigdy warna nie stawiałem za takie pierdoły, co jedynie to poprawiam posty. Co do Maroriego... On był łaskaw ocenzurować swoje wulgaryzmy (a to że się nie spodobało Cruxowi to jego sie czepiajcie, nie mnie). Natomiast drogi Redzio już nie był tak łaskawy i dostał warna (i automatycznie bana).

Cytat:
ni┼╝ wymienia─ç dyskusje po raz -enty z Diegiem, Panzerem, Cruxem

To po co wymieniasz x) ??...

Cytat:

Co do wstawiania warn├│w za ortografi─Ö, to moim zdaniem to idiotyzm, nie ka┼╝dy ma czas ┼╝eby 5 razy sprawdza─ç text zanim go wy┼Ťle, i potem jeszcze nast─Öpne 5 razy ┼╝eby go poprawia─ç, a i bym zapomnia┼é, zwrocie uwag─Ö te┼╝ na to ┼╝e niekt├│rzy s─ů dyslektykami...

Nie wstawia si─Ö warna za 2 czy 3 b┼é─Ödy w po┼Ťcie. Ale za 50 ju┼╝ tak. A jak kto┼Ť ma dysleksj─Ö to niech u┼╝ywa Worda/FF. Podstawowe zasady j─Özyka polskiego musz─ů by─ç, nawet w internecie.
Glazus

Do│▒czy│: 07 Maj 2007
Odpowiedz z cytatem
Mistrz napisa│:
Moderatorzy, wyluzujcie...

Pozdrawiam

FF nie boli Razz - podkre┼Ťla b┼é─Ödy na bie┼╝─ůco.

Dysleksja to nie jest wyt┼éumaczenie. Od tego w┼éa┼Ťnie jest sprawdzanie b┼é─Öd├│w. A jak kto┼Ť chce, to naprawd─Ö mo┼╝e. Wiem, bo znam paru dyslektyk├│w. A czytanie post├│w dzieci, co pisz─ů byle jak robi─ůc w ka┼╝dym s┼éowie czeskie b┼é─Ödy, b┼é─Ödy ortograficzne, do tego w z┼éych miejscach stawiaj─ůce spacje (┼╝e ju┼╝ o braku znak├│w interpunkcyjnych nie wspomn─Ö), do przyjemnych rzeczy nie nale┼╝y, zw┼éaszcza, ┼╝e posty takich os├│b najcz─Ö┼Ťciej trzeba najzwyczajniej w ┼Ťwiecie rozszyfrowywa─ç.

Kiedy taki agent zostanie upomniany, dostanie ostrze┼╝enie, to na przysz┼éo┼Ť─ç b─Ödzie lepiej si─Ö pilnowa─ç Wink
Sagertrah

Odpowiedz z cytatem
Niech w tej sprawie wypowiedz─ů si─Ö inni modkowie lub Odyn.
Crux

Sk▒d: Radom (51┬░24' N 21┬░10' E)
Odpowiedz z cytatem
OK, no to tak...:
1. Zrobiono tu ze mnie super-mega sadystę Razz który wlepia każdemu warna. Jeszcze nikomu za interpunkcję nie dałem warna/bana, a jedynie za wulgaryzmy, spam, piractwo, yy... zbyt radykalny nacjonalizm (szybkibanik? Very Happy)
2. $, przypomnij mi kiedy ostatnio robiłem double-posta, bo na moje prawie 1500 postów może znajdzie się jeden albo dwa - chociaż i tych nie pamiętam.
3. Sperman17 to była głupia pomyłka z której (o ile dobrze pamiętam) się wycofano.
4. U┼╝ytkownikowi michal8899 w┼éa┼Ťnie zdejmuj─Ö warna, niech si─Ö Panzer p├│┼║niej czepia Was, ja to robi─Ö na... wasz─ů pro┼Ťb─Ö w pewnym sensie.
5. Je┼Ťli chodzi o nadmierno┼Ť─ç warn├│w rozdawanych przez Panzera to powiem prywatnie, ┼╝e mam mieszane uczucia - bo faktycznie ciut przegina (by┼é nawet w Knajpie temat "Panzer wyluzuj" - wiem, ┼╝e nie powinienem tego m├│wi─ç, ale skoro tak si─Ö radujecie ka┼╝dym s┼éowem z niej, to macie :])
6. A co do warna do roku 2100 - czemu tak mało? Ja zawsze dawałem na więcej Very Happy

Pozdrawiam, Crux

PS A ja my┼Ťla┼éem, ┼╝e nie jestem wredny, ┼╝e straci┼éem form─Ö...
PS 2 Ostatnio znalaz┼éem sobie zabaw─Ö- poprawianie Panzera. Wiecie, ┼╝e wywali┼é moje kolorowe dopiski? Dlatego trzeba zaj─ů─ç si─Ö tym wi─Öcej Razz
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Cytat:
1. Zrobiono tu ze mnie super-mega sadystę który wlepia każdemu warna. Jeszcze nikomu za interpunkcję nie dałem warna/bana, a jedynie za wulgaryzmy, spam, piractwo, yy... zbyt radykalny nacjonalizm (szybkibanik? )

Crux, korzystasz z sytuacji, poniewa┼╝ dobrze zdajesz sobie spraw─Ö ┼╝e teraz nic Ci za bardzo nie udowodnimy, a jedynie Panzera przy┼éapali┼Ťmy Razz. Ale uwierz mi ┼╝e za pierdo┼éy te┼╝ wlepia┼ée┼Ť warny, najcz─Ö┼Ťciej w dziale SC Razz.

Cytat:
4. U┼╝ytkownikowi michal8899 w┼éa┼Ťnie zdejmuj─Ö warna, niech si─Ö Panzer p├│┼║niej czepia Was, ja to robi─Ö na... wasz─ů pro┼Ťb─Ö w pewnym sensie.

Jak Ty ┼Ťmiesz tutaj to nazywa─ç pro┼Ťb─ů Razz. My tu protest tworzymy! Lekarze, nauczyciele, g├│rnicy mog─ů to czemu nie my? Razz

Cytat:
5. Je┼Ťli chodzi o nadmierno┼Ť─ç warn├│w rozdawanych przez Panzera to powiem prywatnie, ┼╝e mam mieszane uczucia - bo faktycznie ciut przegina (by┼é nawet w Knajpie temat "Panzer wyluzuj" - wiem, ┼╝e nie powinienem tego m├│wi─ç, ale skoro tak si─Ö radujecie ka┼╝dym s┼éowem z niej, to macie )

Tak jak pisa┼éem, ta sprawa nie tyczy si─Ö tylko Panzera, ale to jest przyk┼éad bo go zdo┼éa┼éem przy┼éapa─ç na "gor─ůcym uczynku" Razz.
Crux

Sk▒d: Radom (51┬░24' N 21┬░10' E)
Odpowiedz z cytatem
Daniel, autentycznie poprawi┼ée┼Ť mi humor tym postem. No to zaczynamy odpowiada─ç (bo mi Panzer pokoloruje, ┼╝e za ma┼éo Razz)...

1. Nie korzystam z sytuacji, bo naprawd─Ö czasy z┼éego-moda-Cruxa min─Ö┼éy... Teraz to sobie siedzi na tym Stronghold Net, raz na miesi─ůc warna wlepi za spam (porz─ůdny), jakiego┼Ť wi─Ökszego byczka poprawi... Ot. Oczywi┼Ťcie mo┼╝esz da─ç posty z terroru Cruxa sprzed dw├│ch lat, ale to nie IPN (mamy natomiast IPF, patrz: Wie┼Ťci ze ┼Ťwiata Wink).
Do SC ju┼╝ prawie nie zagl─ůdam, bo zalew spamu m├│g┼éby mnie przygnie┼Ť─ç i by┼éaby to jeszcze n─Ödzniejsza ┼Ťmier─ç ni┼╝ Micha┼éa Wi┼Ťniowieckiego.
2. Protest? Nie zapominaj, ┼╝e ja tu mam gaz i pistolet z kulkami plastikowymi (warny i bany Razz).
3. Na gor─ůcym uczynku? Jego kadencja to jeden wielki gor─ůcy uczynek - strach si─Ö ba─ç Razz

PS Panzer, to tylko ┼╝arty Razz (punkt 3)
Szybkie ostrze┼╝enia
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  

Odpowiedz do tematu