Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Maria Isabel - hiszpańska księżniczka
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Na pewno bardzo mało znana artystka, polskich fanów można chyba policzyć na palcach dwóch rąk i nóg. Jednak mi wręcz znakomicie wpadła w gusta. Kto interesuje się bardzo muzyką, ten wie kto to jest.
Maria Isabel, to 13-latka (!!), pochodząca z Hiszpanii, a dokładniej z Andaluzji, z malego kilkunasto tysięcznego miasteczka. Wydała prawie trzy razy więcej piosenek niż nasze polskie Mandaryny czy Dody. Jej styl to głównie latynowska muzyka, flamenco. Miód.
Jej sukces zaczął się w Lillehammer, na Eurowizji dla dzieci w 2004 roku. Wtedy zaśpiewała swą piosenkę - Antes muerta que sencilla. Oczywiście wygrała bez problemu, deklasując rywali.

Tak naprawdę jest jeszcze dzieckiem, choć już nastolatką, ale bardzo sympatyczną i posiadającą naprawdę znakomity głos. W porównaniu z polskimi niektórymi wykonawcami, poniża ich po prostu. Szkoda że w Polsce jest tak mało jej fanów, że nawet płyt jej nie sprzedawają.
Naprawdę, polecam odsłuchać. Smile

Antes muerta que sencilla 2004 - http://youtube.com/watch?v=CeSZNs9JxY
De quĂŠ vas - http://youtube.com/watch?v=9-wAsCNO8Tw
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Re: Maria Isabel - hiszpańska księżniczka
Dracus

Odpowiedz z cytatem
:zdziwko: przypomina mi Britney Spears :kwasny: (z wyglądu oczywiście, głos nie do porównania).
Ma głos i wchodzi się w rytm piosenki ^^

Jakoś nie chce uwierzyć, że ona ma 13 lat... jest rok młodsza ode mnie, a wygląda na 10 latka...
Lord Marori

Odpowiedz z cytatem
Taka stara maleńka ... Mnie się nie podoba Razz.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Jakoś nie chce uwierzyć, że ona ma 13 lat... jest rok młodsza ode mnie, a wygląda na 10 latka...

Nie dziwie się, bo te dwa filmy, są kolejno kiedy miała 9 i 10 lat, także dobrze strzelasz ^^.

Cytat:
przypomina mi Britney Spears (z wyglądu oczywiście, głos nie do porównania).

Być może, mam nadzieje że sie tak nie zeszmaci jak Spears.

Cytat:
Taka stara maleńka ... Mnie się nie podoba .

Nie rozumiem tej pierwszej części zdania Razz. Cóż, kwestia gustu. Smile
Lord Marori

Odpowiedz z cytatem
Stara maleńka czyli jest młoda a zachowuje sie jak dorosła Very Happy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Marori, sorry że tak ostro, ale nic o niej nie wiesz a już pierniczysz głupoty ;P. Normalnie chodzi do szkoły, w Hiszpanii jest przepis jakiś, że dzieciaki mogą koncertować tylko w weekendy i wakacje. A tak BTW, jeśli chodzi Ci o jej ruchy (niby dorosłe) to taki jest styl tego tańca i nie ma co mówić do tego. Zresztą na pewno ta muzyka nie spodoba sie żadnemu fanowi techno, dance, hip hop. Zgadza się? Smile
Lord Marori

Odpowiedz z cytatem
Daniel22 rozumiem.. Ale mi naprawdę nie przypadła do gustu i nie trawie jej od pierwszego oglądnięcia tego teledysku RazzRazzRazz Smile.
Dracus

Odpowiedz z cytatem
To nie oglądaj tylko słuchaj Razz . Małe dziewczynki Cię kręcą? xD
Lord Marori

Odpowiedz z cytatem
Stary... Male nie bardzo wole duĹźe ^^ - wracajmy do tematuuuu ;D.
ozyrys5

Odpowiedz z cytatem
Od przedszkola do Opola tak bym to określił, bo inaczej się nie da.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Bardzo kiepskie to było :kwasny:. Człowiek nie znający za grosz, poczucia rytmu, lubiący zwane, bum-cyk-bum, lub dup-dup-dup. Jak już pisałem, swojego zdania nie zmienie. Uważam że takie młode osoby jak ona powinno się podziwiać za to, że mimo swego wieku, potrafią lepiej śpiewać od koleżanek starszych, a przy tym nie tracą głowy jej... rodzice.
Zresztą JESC (Junior Eurovision) jest najlepszym przykładem na wyłapywaniem takich gwiazd.
ozyrys5

Odpowiedz z cytatem
[...]Jak znam życie to ktoś jej pisze teksty, które mają taki sens jak piosenki dody. Na pewno odbije jej coś niedługo, bo będzie miała za dużo pieniędzy. Zaczną sie narkotyki, alkohol i wreszcie wsadzą ją za jazdę na gazie.

Edycja: Kacper
Diego

Odpowiedz z cytatem
Cytat:

[...] Na pewno odbije jej coś niedługo, bo będzie miała za dużo pieniędzy. Zaczną sie narkotyki, alkohol i wreszcie wsadzą ją za jazdę na gazie.

Lol to jest norma, każda gwiazda show biznesu tak "kończy", mnie to wcale nie dziwi...

A co do samej piosenkarki, ma bardzo konkretny głos jak na swój wiek(nie to co blog 27 z marnymi re-make'ami starych hitów), na pewno sporo namiesza w przyszłości jako gwiazda. Ale cóż ja to mogę oceniać, jak dla mnie ta muzyka jest za prosta? zawsze będę uważał że jest to pop-shit i to wszystko...
all filippo

Odpowiedz z cytatem
No no, ma dziewczyna talent. Niezłe piosenki. xD Nawet da się posłuchać. Ale przyznam- nawet jest niezła i to bardzo.
Cytat:
Ale cóż ja to mogę oceniać, jak dla mnie ta muzyka jest za prosta? zawsze będę uważał że jest to pop-shit i to wszystko...

Dokładnie. Nie myślcie że jestem dziwny, ale najlepszy jest Psycho-Rap. Np. Paktofonika, ich single z Magikiem dawały dużo do myślenia.
Cytat:
Człowiek nie znający za grosz, poczucia rytmu, lubiący zwane, bum-cyk-bum, lub dup-dup-dup.

Znowu nie podoba się komuś nasz styl i nasza muzyka. :kwasny:
Tak samo mogę określić tych którzy Rapu nie słuchają:
Laluś w ciuchach Jackson& Cottonfield, białe Adidasy, coś do grania klawiatura dynamiczna Casio albo gitara i fałszuje "Oh baby, baby." Albo "Let yourself go."
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMYahoo MessengerMSN Messenger
Kacper

Odpowiedz z cytatem
Mam nieco inne upodobania muzyczne, więc dla mnie to jest kolejne, zwykłe pop-tralala Razz Choć przyznaję, że w porównaniu z niektórymi "gwiazdami" dziewczyna wypada całkiem nieźle Smile
Maria Isabel - hiszpańska księżniczka