Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
STRONHOLD 2 DELUXE problem z aktualizacją
KOKONIUM1

Odpowiedz z cytatem
Witam ,
dzisiaj kupiłem tą grę - jest oryginalna ale mam problem, instaluję zgodnie z instrukcją, ale po uruchomieniu gry , program pyta o pobranie aktualizacji ( to samo w trybie wieloosobowym ) aktualizacja się ściąga ale przy instalacji pojawia się komunikat: ( cytujęSmile) The setup has detected that no version of stronhold 2 is istaled. This update requires that a previous version of the application be instaled. I koniec, gra w necie niedostępna, zainstalowany game spy nie wykrywa gry . Na ekranie startowym jest wersja v 1.3.1 . Czytałem fora dzisiaj cały dzień i nie spotkałem się z takim problemem - gra w innych trybach działa idealnie na najwyższych ustawieniach grafiki , pomóżcie bo ją wyrzucę przez okno - Pozdrawiam.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sławko

Odpowiedz z cytatem
Sprawdź, czy gra działa w normalnej wersji, którą masz na płycie. Jeśli tak, to zainstaluj nowszego patcha i sprawdź czy wtedy działa.
Możliwe, że na wersję 1.0 zainstalowałeś patch 1.3.1. Jeśli tak to patche instaluj po kolei.
Maciooj89

Odpowiedz z cytatem
Pewnie zainstalowałeś od razu spolszczonego patcha. Najpierw zainstaluj angielską wersję!!!!
KOKONIUM1

Odpowiedz z cytatem
Wasze podpowiedzi nie pomogły - niestety.

Jeżeli chodzi o pierwszą podpowiedź to mam wersję deluxe - która podobno posiada wszystkie dostępne patche , można by było się spodziewać że po jej zainstalowaniu można pograć po necie , bez dodatkowych atrakcji a przynajmniej liczyć na informację na ten temat.

Po włożeniu płyty mam do wyboru - instaluj angielską wersję - robię to,
potem polskie napisy i dialogi a w tym cholernym cenega nikt nie odbiera telefonu na pomocy , gra pochodzi z serii superseller może ktoś kto kupił ten sam produkt się wypowie bo jak dla mnie to coś tu jest nie tak.

Wersja z płyty instaluje się automatycznie z patchem v 1.3.1 więc nie wiem czego dotyczy dodatkowa aktualizacja:( to jakieś chore , bez ściągnięcia jej nie mogę wejść w tryb multiplayer , mam tydzień wolny w pracy i każda godzina bez gier niesie za sobą nieocenione straty moralne , bo finansowe są do zniesienia , jak tak dalej pójdzie to spotkam się z cenega w sądzie:)

Nie pisz 4 postów pod sobą :kwasny:..... Za to dostajesz warna. Panzer.
Sławko

Odpowiedz z cytatem
Złóż reklamację bo widać produkt jest uszkodzony.
lord bobas

Odpowiedz z cytatem
Witam. ja tez mam ten problem ,to znaczy mam oryginal a nie moge zainstalowan patcha 1.4 na wersje 1.3.1 ani automatycznie ani manualnie.MOze chodzi o plik game.dat???hmmm...???.jesli ktos wie co zrobic dzieki za dobra rade.. pozdro!
lord bobas

Odpowiedz z cytatem
aha i co ciekawe moj kumpel tez nie moze dac nowego patcha,,cenega oddajcie moja kase Twisted Evil Shocked
tyrant

Odpowiedz z cytatem
Siema. Mam dokładnie ten sam problem. Jutro ide do sklepu oddac gre....probowalem juz wszystkiego i nic. wersja 1.3.1 i za cholere nie instaluje nowszych aktualizacji.
Bajta

Odpowiedz z cytatem
Ja mam ten sam problem i nie wiem co robić ;[ Kupiłem se gre ostatnio a tu zonk. Jak ktoś coś wie więcej to niech mówi pls. Bardzo mi zależy.
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
O bosh ściągnij z neta , a nie przez program . Możesz też ręcznie zainstalować może pomoże , a może nie . Jak nie masz oryginału to się nie dziw .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Bajta

Odpowiedz z cytatem
Ściągnąłem z neta patcha już i ręcznie się nie chce zainstalowac. Mam orginała. Wyskakuje mi ta wiadomość że zła wersja jak mam pl zainstalowane, ale jak zainstaluje EN to dalej wyskakuje ten error.
kacperek0506

Odpowiedz z cytatem
SIema. Mam ten sam problem. Ale na poczatku jak ja kupilem wszystko idealnie chodzilo i pykalem dzien i noc przez neta. Od niedawna wlasnie sciagaja mi sie uatkuanienia i dupa:(( Cos sie instaluje i BŁĄD!!!! Nie mam pojecia co mam zrobic. (Mam wersje Twierdze 2 deluxe) Pomocy!!!!!!
Cozwami

Odpowiedz z cytatem
Mam wersje Deluxe tą wydaną zaraz po premierze.
I Normalnie
Istaluje Twierdze 2, potem patcha 1.3.1 z polskimi napisami i dialogami, a potem patcha 1.4.1 PL i wszystko działa.

I co prawda ja nie próbowałem, ale domyślam się że jak zaistalujecie gre i polskiego patcha 1.3.1 a potem ściągniecie patcha przez gre to ściągnie wam angielskiego patcha na polską gre i wtedy napewno wywali błąd.

//bo stronghold 2 nie jest tak dokońca oficjalnie spolszczona, tylko cenega zrobiła spolszenie na włassną rękę(oczywiście pewnie za zgodą twórców). I patche pobierane przez grę czy te na oficjalnej stronie światowego wydawny nie będą działały z polskiem spolszczeniem
martek990

Odpowiedz z cytatem
hej ja tesz mam problem kupiłem twierdze 2 delux wersje v1.3.1 chciałem aktualizować ale po aktualizacji wyskakuje błąd i nic prosze o pomoc prosze pomuszcie bo ją spale w piecu z góry dzięki pozdro
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Drangir

Odpowiedz z cytatem
Nie aktualizuj automatycznie tylko ręcznie. Ale polecam spalenie w piecu.
STRONHOLD 2 DELUXE problem z aktualizacją