Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
19 Tura - KONIEC!
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Nie dokonałem jeszcze zmian w Wlk. Brytanii, sorry Volf i Dracus, zmian możecie sie spodziewac w 20 turze, zbyt duże zamieszanie jeszcze jest. A teraz zaczynamy długo wyczekiwaną 19 ture, którą jeszcze ja sam prowadze, maile z ruchami na stary adres - kampania_online@op.pl pamiętac o nowym adresie managera! Niestety PS'a dalej nie mam, dlatego wysłużyłem sie MS Paintem, no trudno, PS sie już jednak ściąga, dlatego ta mapka co zaraz dam to tylko chwilowo (2-3 dni Smile ). Życze powodzenia.

Kolejny bunt na Litwie!
Po raz kolejny mieszkańcy Rygi się zbuntowali, tym razem nie przeciwko zwierzchnikowi polskiemu a ich własnym władcom. Tydzień temu prawie wszyscy mieszkańcy zablokowali brame i wejście do ratusza. Z pomocą miejskich wojsk zabili urzędników i rozpoczęli swoją władze.

Zagrożenie Bułgarskie
Kupcy i szpiedzy europejscy donoszą że Horda Bułgarska zmierza wprost do miasta bizantyjskiego - Sofii. Niestety donoszą również że Bułgarzy nie są zbyt przychylnie nastawieni do tamtejszej ludności, dlatego można spodziewac się niebezpieczeństwa z ich strony.

Przyłączenie Aragonii
Król Hiszpański sprawnymi i surowymi rządami nad swoim imperium przyłączył do niego prężenie rozwijające się Królestwo Aragonii swojego wasala. Valencia poddała się jego władzy. Niestety armia i flota przebywajaca w terenie postanowiła nie poddawac się nowemu władcy i zdezerterowała.

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Czes

Odpowiedz z cytatem
Gdzieś ty wrzucił tą mapkę... strasznie długo się tam ładuje...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Niestety, ani ImageShack (od dawna) ani Fotosik mi nie chciał dzisiaj "zaskoczyc". Smile
Dracus

Odpowiedz z cytatem
Wiadomości z Exteru

Handel ze Szkocją opóźniony!
Ponieważ wystąpiły kłopoty co do wymiany Exteru za wyspę Irlandzką musimy niestety jeszcze rok poczekać... co nie zmienia faktu, że król Ryszard wraz ze swoją armią udaje się powoli do Dublina.
Aurienn

Odpowiedz z cytatem
O kurcze zapomniałem o kampanii, za niedługo wracam i biore się za czytanie i robienie infa. Very Happy
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Wiadomości ze Wschodniej Francji

Wyprawa KrzyĹźowa
Francja(WSCH) dołączyła do wyprawy krzyżowej przeciwko Konstantynopolowi. Jest to pierwsza krucjata w dziejach naszego narodu. Król Ludwik nie będzie sam, bowiem podążać razem z nim będzie 1/3 armii Francji Zach.

Francja Zachodnia
Francja Zachodnia ma nowego króla! Nareszcie skończył sie czas, gdzie władze w kraju sprawował samozwaniec. Francja Zachodnia znów stała się państwem. Niech żyje nowy król!

OstrzeĹźenie
Jeżeli ktoś tylko spróbuje tknąć tereny Francji WSCH i ZACH, gorzko tego pożałuje. Może nawet robić sabotaż, nie ważne jak ukryty, ja i tak go wykryje i srogo ukaże władce państwa, który to czynił.

KrĂłl Ludwik
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Bordinio, o ile mi dobrze wiadomo, to Bizancjum jest w Sojuszu Zachodnioeuropejskim, a Konstantynopol nie jest muzułmańską twierdzą, tylko chrześcijańską...
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
:p <a href=http://www.strongholdnet.fora.pl/smierc-klemensa-upadek-seminarium-nowy-cel-t2414.html>TUTAJ</a> jest inaczej napisane :p
Czes

Odpowiedz z cytatem
Kościół Wschodni jest napisane czyli prawosławie... prawosławni nie są muzułmanami Razz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Poza tym w religii muzułmańskiej nie ma kościołów tylko są meczety... Ech, Bordinio... ^^
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
LoL, wszystko robiłem w pośpiechu :] dzisiaj muszę sie spieszyć i dlatego, źle przepisałem. Już poprawiam Razz
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Panowie, zero zainteresowania, dostałem dopiero 3 maile z ruchami, a WY chcieliście tak szybko wznowic kampanie, a widzicie. Jak Wy tak, to ja mówie że w czwartek kończe ture. Albo nawet szybciej.Smile
Czes

Odpowiedz z cytatem
Dziś wyślę ruchy :]
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Ja jak Czes Razz... Wyślę dzisiaj wieczorem....

Jak mi się będzie chciało - joke ;p....
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Eee, myślałem, że jak zwykle tura będzie się ciągnąć pare dni to się nie śpieszyłem Razz .
Ok, ok wysyłam, jak mi się komp na skrzynce nie zawiesi. Jeśli jedank, to chyba będę musiał rzucić przez PW, albo GG Razz .

EDIT: Poszły! (Przez maila Razz ).
19 Tura - KONIEC!