Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
No i wszystko jasne... gdybym nie prowadził Bizancjum, mógłbym się podjąć prowadzenia TWC, ale tak, to raczej nie... miałem swoje plany, których oczywiście nie zdradzę na wypadek wznowienia.

Kiedyś zaproponowałem, żeby TWC poprowadził Kacper... kiedyś grał i zna zasady, a obecnie nie prowadzi żadnego państwa. Oczywiście przez wiadomo kogo zostałem wtedy zjechany za wzmiankę o polityce, a samą propozycję pominięto. Więc może teraz by się Kacper wypowiedział?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Kacper nie ma czasu przecież. A w TWC nikt nie zastąpi Daniela jako MG. To on to wszystko stworzył i wymyślił.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
A kto powiedział że ja umieram? Razz Zamykam kampanie? Macie dowody żeby mnie "odwoływac" jak Leppera? Razz (Cholera, teraz ja pcham politykę) Tak się składa że po przyjeździe zamierzam pozmieniac kilka zasad gry i założyc forum zabawy osobne bo wielokrotnie już mówiłem że sie często jako MG gubiłem w setkach postów. Fakt, straciłem troche motywacje aby ciągnąc zabawe, ale jej nie kończe.

Niech ktoś z Was opracuje własny system i założy chocby mini kampanie to zobaczy co to znaczy... Tak naprawdę to odpocznę na wczasach i zobacze co z tego wywnioskuję, czy ma nadal sens.
Wiem że każdy z Was chciałby wygrac, opanowac w końcu wszystko, ale często zapominaliście (Odyn, Czes, Maciuś, Volf - nie bede już teraz przytaczał przykładów) o tym że najważniejsza jest zabawa i dopytywaliście sie, męczyliście, zamiast napisac [ZALEGŁY] i swój ruch którego nie wypełniłem lub zapomniałem dodac kasy. I tak jak bede chciał to jako MG i kreator eventów w jeden rok spale taki Mediolan czy Hiszpanie Razz. Także proszę niech, każdy przemyśli swoje zachowanie, a jak wrócę to zastanowię sie nad resztą. Zaraz taki Czes wkroczy i powie "Ale ja Cie męczyłem na gadu 4 dni a Ty sie nawet nie odezwałeś" - takie sprawy n/c, wystarczy popatrzec co wyżej napisałem. Wszyscy dla mnie są równi, moim zadaniem jest balansowanie kampanii, tak aby Ci "totalni przegrani" np. Portugalia miała choc cień szans w walkach z gigantami, chodzi o samą grywalnośc.

Podsumowując, szykują sie zmiany, może nie wielkie, ale zmiany na pewno będą, ja już sie pakuje, tydzień bezemnie chyba wytrzymacie, a po powrocie wszystko sie ustali, jakby co jestem jeszcze do wieczora na AQQ w razie pytań.

Pozdrawiam, Daniel
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
Mam parę pomysłów, jak chcesz, to możemy je omówić na GG. Na razie jestem na GG, za jakieś 10 minut już mnie nie będzie Razz.

Daniel, ale rozpocznij może dzisiaj 19. turę. Przynajmniej dyplomacja będzie się toczyła, a po powrocie turę zakończysz Wink.

EDIT: juş mnie nie ma na GG, za późno Razz.
Ardeth

Odpowiedz z cytatem
Miło bynajmniej wiedzieć na jakiej stoję pozycji Very Happy
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
Minął tydzień Very Happy
Czes

Odpowiedz z cytatem
Volf wybacz ale ten post nawet mnie wkurzył Razz A z tego co wiem z rozmowy z Danielem przed jego wjazdem tydzień to było minimum.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
Ale ja tylko napisałem że minął tydzień za 2 tyg napisze że mineły 2 tygodnie Very Happy . (chciaż mnie nie będzie w tych dniach Razz ) Niech sobie Daniel odpoczywa bo MG-owanie nie jest łatwe Razz.
Czes

Odpowiedz z cytatem
Volf ale takie posty są irytujące Razz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Słońce powoli kładło się spac, a karawana z dalekich gór Pienin nadjechała na ojczysty Śląsk...
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
Dobra, jak już wróciłeś, to może powiesz jeszcze, kiedy 19. tura, co?
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
MACIUŚ GRZECZNIEJ ! Daniel odpoczywa Razz ...
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Gospodarz zamku rozpoczął rozpakowywac swe rzeczy z podróży, jeden z uczonych poinformował o kolejnym upalnym dniu...

PS. Sorry że tak pieprze dziś ale :
a) jestem dopiero po podróşy
b) działa na mnie już te złe powietrze z zanieczyszczonego Śląska
c) przeczytałem 3 ksiązki historyczne w tym czasie xD

EDIT : Ano tak, o szczegółach zapomniałem, szykują sie wielkie zmiany, kto nie zaakcpeptuje to nie nasz ziom Razz. Mam już obmyślony nowy system, jak mówiłem rozmiar gry bedzie mniejszy, ale powoli opracuje chociaż mały systemik abyście mieli chociaż minimalną kontrole nad bitwą. Komu nie bedzie odpowiadac to nie nasz ziom i zrobie to co Crux w ŚZ i sie skonczy dzień dziecka, MG to MG, dyktatura musi byc! Razz
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
Byle byśmy nie musieli płacić abonamentu xD

Dobrze że już wróciłeś ^^

A tak z ciekawości kiedy szykujesz kolejny termin 19 tury Wink ?
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
Cieszę się razem z tobą, że gra rusza Razz. Co do tych zmian, to proponuję nie narzucać, a zaproponować, bo niektóre, które były proponowane wcześniej, były dosyć cienkie (np. państwowy skład zapasów - połączenie socjalizmu i Crusadera Razz). W przeciwnym razie może stać się to, co z moim bratem (próbował zrobić KO w realiach SF, miał mnóstwo pomysłów, często kiepskich, np. zbuntowana kolonia miała być najsilniejszym państwem w grze i mówił "one mają być, bo ja tak chcę", ostatecznie z kampanii nic nie wyszło).

Miałem kilka pomysłów do wdrożenia w KO, ale teraz połowę zapomniałem Razz. Napisz tylko, czy jesteś zainteresowany, to napiszę ci te pomysły na GG.
18 Tura - KONIEC!