Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
16 Tura - KONIEC!
daniel22

Odpowiedz z cytatem
No i zaczynamy po 2 tygodniach przerwy kolejną ture, ale mówiłem że tak będzie na przełomie maja/czerwca no ale przynajmniej zabawa się jakoś kręci, mam kilka zastrzeżeń do gry i kilku osób :
1. Takie rzeczy jak przemieszczanie wojsk, ładujcie w te nawiasy co mówiłem bo to ulepsza odczytywanie (Czes ;P).
2. Każdy budynek buduje się jedną ture (Ardeth chyba ;P).
3. Pamiętajcie żeby zbudować np. budynek z 2 poziomu to trzeba mieć pierwszy poziom! (kilka osób).
A teraz zaczynamy, jeśli chodzi o błędy w infach itp, to znów zrobie kiedy, np. jutro wieczorem takie okienko jak ostatnio bo ułatwia życie.

Horda Bułgarska w Europie!
Bułgarzy przekraczają powoli granice Europejsko-Azjatycko i kierują się w głąb Europy. Jakie mają zamiary, czy złe czy dobre, tego dowiemy się na pewno. W tym czasie jednak liczni kupcy wracający z Azji mówią że choć horda liczy tylko ok. 3000 wojsk, to jednak są to bardzo dzikie i zdyscyplinowane wojska zarazem, z ery wędrówek ludów.

Problemy we Francji
Wpierw Dijon, teraz sam król Francuzów popadł w niełaskę Boga. Ludwik lll zapadł w okrutną bardzo śmiertelną chorobę przyniesioną przez kupców z Azji. Być może to nic poważnego, ale chodzą pogłoski że już jest dla niego szykowana trumna...

Załamanie handlowe!
Trwa załamanie handlowe na Iberii i będzie trwać. Kupcy miejscy na Iberii coraz częściej zamiast handlować własnymi dobrami handlowymi wybierają się na daleki wschód i do Azji gdzie za droższe towary można dostać dużo większe sumy niż w Europie. Dopóki dobre sytuacje handlowe z Bliskim Wschodem się utrzymają, to Portugalia, Hiszpania i Aragonia mogą liczyć nawet o połowę mniejsze dochody w najbliższych latach!

Szykuje się wielki ślub?
Książe portugalski Hispana l, zamierza poślubić córkę króla Weneckiego Paolo ll - Casandre. Czy jednak obaj władcy na to pozwolą? Muszą pamiętać jednak że taki ślub wiąże ze sobą wiele zobowiązań, ale przetrzymuje żywotność rodu.

MAPA :

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
Później się nie dało xP
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
I wysyłamy ruchy z managera?

P.S. Nie mam infa o Dijonie a o 20:00 mnie nie było. Tyle, że napisałem do Ciebie o 20:30 bodajże i niestety nie odpowiedziałeś. Cool
Crux

Odpowiedz z cytatem
Podejrzewam, że Europa będzie musiala znowu przygotować obronę przeciw ludom ze wschodu...

Widok na mapie budzi we mnie obrzydzenie. Litwa... Utopimy ją we krwi...

...DO ZAATAKOWANIA LITWY ZOSTAŁY 2 TURY...
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
Widać że Twoja głupota niezna granic ...
Daje Ci ostatnią szansę na zostawienie Litwy póki się nie zdenerwuje .
Co ja gadam ?! Gotuj się na wojnę ruszam do Ciebie za kilka miesięcy i nie pomorze Ci nawet Twoje wojsko !

Oświadczam również że jeżeli horda Bułgarska będzie stanowiła zagrożenie wyślę mojego syna aby wraz z innymi wodzami rozprawił się z tymi barbarzyńcami ...
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Lord Volf napisał:
Później się nie dało xP

Dało się, to się lepiej ciesz bo zmarnowałem 2h wieczoru mojego. Razz

Cytat:

Nie, ruchy wysyłamy tak jak w poprzedniej turze.

Cytat:
PS. Nie mam infa o Dijonie a o 20:00 mnie nie było. Tyle, że napisałem do Ciebie o 20:30 bodajże i niestety nie odpowiedziałeś.

No co Ty. Przecież Dijon nie jest pod Twoim panowaniem, ale masz prawa teoretyczne do tych ziem dlatego są na mapie Twoje. Przecież tam bunt był.
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Cytat:

Kurczę! A ja już wysłałem przez Managera. Laughing .
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Cytat:

Tzn. ?? Przez maila czy przez managera, bo w 15 turze wysyłałem przez managera :kwasny:... Nie kapuję już Razz...... Grrr :kwasny::kwasny:......
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Hehe o lol, wysyłałeś przez Managera w 15 turze Panzer? To masz problem bo ja wykonywałem ruchy tylko z maila Razz. Trzeba było dokładnie przeczytać wątek 15 TURA, tam wszystko pisze.

TERAZ WYSYŁAMY RUCHY PRZEZ MAILA, ALE ODCZYTUJEMY PRZEZ MANAGERA.
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Co do ślubu - ja nie mam bynajmniej nic przeciwko, reszta zależy już od mojej córki Casandry.
A mianowicie, jakiego typu zobowiązania? Pewnie jakiś sojusik militarny się szykuje Wink .
Co do żywotności rodu, do przedłuży się żywotność rodu Portugalskiego Wink .
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Tak, ale również ubezpieczy Ciebie, ponieważ w razie wymarcia Twojego, Portugalia przejmie Twe ziemie, a Ty bedziesz mógł się domagać (np. z poparciem innych władców) o oddanie chociaż części Twoich ziem, a tak byłbyś goły i wesoły i wypadł z zabawy Razz.
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Zaraz, zaraz!
Cytat:
Pedro l (40 lat z rodu Naueas) :
- Korona krĂłlewska portugalska z insygniami w Lizbonie
- Prawa do ziem : Lizbona, Pampeluna
- Posiada dwie cĂłrki

Laughing
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Hehe, dobra uwaga. Tutaj ja popełniłem błąd, ale w pisaniu, który mogliście zauważyć, oczywiście zamąż chce wyjść nie Pedro l, a Hispana l, Pedro jest królem a ja wyraźnie napisałem - książe Portugalski Razz.
Sprawa wyjaśniona, król Portugalii ma już żone.
Dracus

Odpowiedz z cytatem
Daniel!! Prosilem o jakis normalny kolor, przeciez ten kolor jest straszny, az oczy bola Confused ! Pisalem do CIebie z 2-3 PW i nic...
Czes

Odpowiedz z cytatem
Nie jest taki zły, mogłeś dostać różowiutki Razz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
16 Tura - KONIEC!