Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
magnatel

Odpowiedz z cytatem
Mi podobają sie obydwie części tej super gry!! S:C ma trochę lipną grafę w jej przeciwniczce jest troszkę lepsza i jest bardzo dużo nowych budynków i jednostek.

Panzer.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Maciooj89

Odpowiedz z cytatem
w SC nie ma tyle błędów, co robi tę grę lepszą od S2 ale i tak wolę tą drugą Razz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
sebastianmila6

Odpowiedz z cytatem
Przewaga s 2 nad s:c polega na tym, Ĺźe jedzenie w S 2 ubywa wolniej niĹź w poprzednich wersjach ( w tamtych werjach ludzie jedli i jedli ) Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
michal8899

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem SC Smile W S2 nie mogę się zbytnio połapać Sad
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
William

Odpowiedz z cytatem
Stronghold 2 lepsze bo S:C Jest dupne jak nie wiem co Twierdza 2. Stronghold 2 jest i będzie najlepsza seria nawt gdy wyjdą lepsze serie to i tak wole tą
Lisowczyk

Odpowiedz z cytatem
Gz myślenia.

Ja osobiście wolę Krzyżowca. O ile wolę klimat jaki był w pierwszej oraz drugiej twierdzy, to nowe rozwiązania mnie zabiły. W ogóle jak dla mnie nie da się rozegrać normalnego scenariusza. Jedyna fajna rzecz w drugiej części to kampania.
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Ehh William ... Teraz dopiero to przeczytałem . Pewnie masz sentyment do Sir William'a co ? Zgadłem ... Wiem , że to przeczytasz .

Żeby nie było ... SH:C Jest stabilniejsze i Ogólnie lepsze ... Ci co mówią o SH2 pewnie mają na uwadze grafę nie ... Szkoda mam to wszystko przemyślane .
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Ja również uważam, że SH C jest lepsze. Grafiki wcale koszmarnej nie ma, za to ma mniejsze wymagania, więc na słabych kompach pójdzie bez zacięcia. Ma swój klimat w przeciwieństwie do SH II, oczywiście to jest tylko i wyłącznie, moje zdanie Wink W SH II jednostki są bardziej dokształcone, np. rycerz może wsiadać na konia i z niego wsiadać. Jak dla mnie dużą zaletą SH II jest to że są te posiadłości Smile Za to w SH C dużo bardziej podoba mi się widok gry. Ode mnie tyle.

Też dopiero teraz przeczytałem post Williama, po prostu żal.pl ...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Przemas lr

Odpowiedz z cytatem
Szczerze to stronghold 2 jest lepsza. Chociaż S:C może chodzić na słabych kompach. Ale wybrałem Twierdze 2
S:C czy S:H 2 ?? Co lepsze ??