Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: 15 Tura - START!
Dracus

Odpowiedz z cytatem
Wiesci z Litwy:

Chrzest i germanizacja juz blisko.
Juz niedlugo do Rygi przybeda oczekiwani misjonarze z Europy. Czekamy na nich z niecierpliwoscia.

Konflikt z Polska.
Stosunki z Polska sie pogorszyly. Mieszko III nie chce odstapic od podboju Rygi. Miejmy nadzieje, ze Szkocja przybedzie nam na pomoc.

Nasz wladca i jego plany na przyszlosc.
Nasz wielki wladca Dracus planuje cos wielkiego na przyszlosc. Jak narazie nic nie wiemy, ale doszly plotki, ze zamierza zalozyc nieoficjalny zakon - jesli mu papiez da wogole zgode...

- Musze jeszcze zaraz z Danielem to z zakonem omowic Razz

- Daniel jak bedziesz mnie (Litwe...) dodawal na mape to moge miec jasno-szary kolor? Jest akurat w Paincie taki Razz .

- O lol, musze jeszcze raz wysylac ruchy, bo dopiero teraz sie skapnelem, ze na maila trzeba wysylac, a nie przez program... SHAME ON ME!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Czes

Odpowiedz z cytatem
Jak Daniel pozwoli Ci zakładać jakiś zakon to się wnerwię bo mi nie pozwolił ;P
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Dracus

Odpowiedz z cytatem
I tak nie pozwoli Razz
Meczylem go 3 tygodnie temu, abym mogl zalozyc zakon krzyzacki, ale Daniel to Daniel Razz Jednak teraz propozycja jest do zrobienia. Cuda sa zawsze Razz
Crux

Odpowiedz z cytatem
Ja teĹź jestem delikatnie... wkurzony.

Bo Jezu Chryste Królu Polski, poganie swój zakon zakładają? Chrystianizacja polegała na tym, że to duchowni przyjeżdżali z innych krajów, a na swoje to czekali huhuhu...

Bez sensu :kwasny:
Dracus

Odpowiedz z cytatem
WTF!? Crux to tylko gra, ''Take it easy!'' Razz

Ta, bo zaloze odrazu po chrzcie zakon, aha... nawet Daniel nie da zgody to po pierwsze. A po drugie to odrazu po chrzcie nie zalozylbym, bo niedosc, ze rok sie mniej wiecej nie zgadza, to to by troche glupio wygladalo Razz .

Relax, take it easy, na na na na na... lol
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
A ja jeszcze raz powiem Danielowi że póki nie dostane infa o Londyne nie wyślę ruchów ...Nie będe czekał 2 tury na ionfo o Londynie ...
Aurienn

Odpowiedz z cytatem
Proponuje Sułtanowi Delhi odkupienie Jeddach, na początek daje 1500f (oczywiście ta propozycja jest wstępna i może ulec zmianie, zależnie od wielkości miasta).
Czes

Odpowiedz z cytatem
<center>Wieści z Mediolanu.

1.Jihad i Krucjata a pokojowe rozwiązanie.

Zaraz po zdobyciu Bagdadu przez wojska Mediolańskie muzułmanie ogłosili Jihad na tą osadę co groziło krwawym konfliktem, gdyż w odpowiedzi na Jihad Cesarz Arris I ogłosił krucjatę. Jednak po jakimś czasie Cesarz Arris I uznał, że w interesie Mediolanu nie leży obecnie rozpoczynanie krwawego konfliktu tak więc po rozmowach z muzułmanami odsprzedał Bagdad Egiptowi za 2500 florenów.

2. Mosul nasz!
Wycofując się z Bagdadu Cesarz Mediolanu Arris I dogadał się z władcą Turcji i za sumę 1900 florenów odkupił od niego prowincję Mosul.

3.Na Nikozję i do Rzymu!

Doszły do nas słuch, że Cesarz Arris Cathimon już wyruszył do Rzymu z armią, którą po drodze zostawi w Nikozji, zbuntowanej przeciw Mediolanowi wyspie.

3. Marsz do Tripoli.

Po zdobyciu Tunisu, wypoczęte wojska Mediolańskie dowodzone przez młodego Księcia Advara wyruszył na Tripoli.

Danielu, a ja czekam na info o Tunisie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Uwaga! Dziś jak dobrze pójdzie o godzinie 20:00 będzie "wolne okienko". Każdy czego mu brakuje czegoś w info zgłosi się do mnie po tej godzinie i jak dobrze pójdzie to z tymi brakami się do 21:00 wyrobie. A jak się wyrobie to zaczne przygotowywać kolejną turę na jutro. Tylko pamiętać, nie wiem czy bede akurat o 20:00, zresztą bede na dostępnym z specjalnym opisem to się kapniecie Wink.
Lord Volf

Odpowiedz z cytatem
NO to spoko Very Happy ...
Crux

Odpowiedz z cytatem
Ruchy wyślę jutro, dzisiaj mogę być kompie tylko na chwilę. Tak wyszło Wink
Warlike

Odpowiedz z cytatem
Crux, nawet mnie nie denerwuj, jak znowu przez Ciebie będziemy mieli dłuższą turę Razz ...
15 Tura - KONIEC!