Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Diego

Do│▒czy│: 08 Sty 2006
Sk▒d: Tamt─ůd
Odpowiedz z cytatem
Niedawno wypu┼Ťcili patch do Company of Heroes z efektami dx10, cholera a mia┼éem na dzieje ┼╝e moja 7600GT b─Ödzie mia┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç w┼é─ůczenia tego Razz (joke), jestem ciekaw jak to musi wygl─ůda─ç w CoH mhmhm...
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Panzer

Do│▒czy│: 20 Lip 2006
Sk▒d: Be┼échat├│w
Odpowiedz z cytatem
Od┼Ťwie┼╝am, bo nie chc─Ö zak┼éada─ç nowego.

Z tego co niedawno czyta┼éem i co od dawna m├│wi┼é Malcolm DX10 wnioskuj─Ö ┼╝e DX10 to g├│w**. Na pocz─ůtku 2009 roku Microsoft planuje wydanie DX11.

http://www.pcworld.pl/news/118903.html

Ciekawe jak nowy DirectX b─Ödzie si─Ö mia┼é do DX9 i DX10 ?? I ciekawi mnie jakie b─Öd─ů wymagania sprz─Ötowe. Oby nie kolejna sp├│┼éa M$ i producent├│w hardware, kt├│rzy nape┼éniali kieszenie pieni─Ödzmi frajer├│w p┼éac─ůcych nie ma┼ée pieni─ůdze za sprz─Öt obs┼éuguj─ůcy DX10, a i tak ┼╝adnej im tam wydajno┼Ťci nie da┼é (chocia┼╝ teraz GeForce 8800GT por├│wnywalny do GTX-a chodzi za 750z┼é, a nowa rewizja 8800GTS za 999 i jest czasami dor├│wnuje 2x dro┼╝szej Ultrze).

Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Oby to nie kolejny był niewypał jak DX10...
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Malcolm

Do│▒czy│: 19 Gru 2005
Sk▒d: Pozna┼ä
Odpowiedz z cytatem
Je┼╝eli naprawd─Ö k. graficzne b─Öd─ů pozwala┼éy na uruchamianie zwyk┼éych program├│w to b. dobrze. Ale mam w─ůtpliwo┼Ťci czy to naprawd─Ö b─Ödzie dzia┼éa─ç - bo to przecie┼╝ Microsoft :kwasny:.

I mogli by co┼Ť wymy┼Ťli─ç ┼╝eby DX 11 wymusza┼é na grach kompatybilno┼Ť─ç z kartami wieloprocesorowymi/┼é─ůczonymi.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Direct X10 - czeka nas bankrut?
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 2  

Odpowiedz do tematu