Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Królu Hiszpanii, przeczuwam podstęp w wyprawie Remon'a I (Remon czy Ramon, bo w temacie Nimi Rządzicie jest Remon I), myślę iż chce on poprowadzić Twoje wojska na rzeź, a kiedy się to stanie, już nic nie powstrzyma go od zajęcia całej Hiszpanii.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Odyn
Admin

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się na sojusz całkowity z Mediolanem. Dwa tak silne państwa powinny trzymać się razem, ponieważ walka przeciwko sobie mogłaby całkowicie nas wyniszczyć.

Królu Francji, naszym światem rządzą podstępy a ja nie mam zamiaru zamartwiać się bez potrzeby. Armia, która dzielnie kroczy po ziemiach Afryki nie jest moją jedyną armią. Wszelkie próby buntu a nawet detronizacji zostaną stłumione w zarodku...
Niemniej jednak dziękuję za troskę.
Wremlin

Odpowiedz z cytatem
Królestwo Duńskie zgadza się na propozycje Zachodniej Francji. Jak ominąłem jakąś propozycje proszę i mi nie przypomnieć Razz
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Cesarstwo Niemieckie jest zainteresowane paktem handlowym i o nieagresji z Królestwem Akwitanii (Francją Zachodnią).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
all filippo

Odpowiedz z cytatem
Car Rusi pragnie podpisać sojusz z Królestwem Polski, Cesarstwem Niemieckim, Królestwo Akwitanii. i Danią.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMYahoo MessengerMSN Messenger
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Prosze Cara Rusi aby nie podpisywał wszystkich paktów na nowo, tylko obadał jakie zawiązał Lutel i napisał nowego posta w temacie Pakty i Ambasada (Lutela posty usunę).
Dracus

Odpowiedz z cytatem
Confused Ja i Kacper - ja bardziej, bo nie moge z nikim podpisac umowy handlowej - jestesmy mocno w tylach, poniewaz mamy 0 paktow handlowych z czasow jak jeszcze nie bylo najnowszych zmian. Musimy Misje Kupieckie wysylac i tracic 1000 florenow, aby zawrzec pakt handlowy kiedy inni sie ciesza co ture + 200/300 florenow dostawac Confused .
Ja i Kacper powinnismy dostac trzy albo przynajmniej jedna Misje Kupiecka gratis Razz .
Kacper

Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Ja i Kacper powinnismy dostac trzy albo przynajmniej jedna Misje Kupiecka gratis Razz .

Mówi się trudno. Ja o żadne bonusy nie proszę, bo to nie fair. Bez sensu jest gra, w której nie ma żadnych trudności.

Podpisuję wszystkie zaproponowane pakty i czekam na dalsze Smile. A właściwie to proponuję pakty handlowe wszystkim krajom Europy wraz z paktami o nieagresji Smile

A tak poza tym, co to za dziwny zwyczaj - akcyza na handel czy co? Confused
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Podpisuję wszystkie zaproponowane pakty i czekam na dalsze . A właściwie to proponuję pakty handlowe wszystkim krajom Europy wraz z paktami o nieagresji

Mówiłem kiedyś aby nie paktowac i podpisywac max 6 umów handlowych na tydzień. Bez przesady Wink.
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Przy okazji tylko z tymi, z którymi sie graniczy lub wysłało misję kupiecką.

TAK WIĘC PROPONUJE INNYM GRACZOM ODŚWIEŻYĆ PAKTY
Ardeth

Odpowiedz z cytatem
Lex retro non agit - zostają stare, a nowe zawiera się na nowych zasadach. Albo kasujemy wszystkie stare Very Happy
Panzer

Odpowiedz z cytatem
daniel22 napisał:
Cytat:
Podpisuję wszystkie zaproponowane pakty i czekam na dalsze . A właściwie to proponuję pakty handlowe wszystkim krajom Europy wraz z paktami o nieagresji

Mówiłem kiedyś aby nie paktowac i podpisywac max 6 umów handlowych na tydzień. Bez przesady Wink.

Ale i tak większość handlówek została podpisana na poczatku TWC gdzie każdy składał propozycje tego typów paktów każdemu w ciągu tygodnia Wink ....
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Warlike

Odpowiedz z cytatem
No to w końcu jak z tymi paktami handlowymi?! Czy zostają tylko te co mamy je podpisane z naszymi sąsiadami, czy wszystkie?!
Bo w końcu nie wiadomo, co mamy robić...
all filippo

Odpowiedz z cytatem
Carstwo Rusi pragnie zaproponować władcy Rygi zostanie wasalem carstwa. Zachowacie 70% dochodów. w zamian proponujemy wam ochronę militarną.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMYahoo MessengerMSN Messenger
Mateusz(Bordinio)

Odpowiedz z cytatem
Pakty zostają te z którymi łączy was szlak handlowy, misja kupiecka lub z nimi graniczycie. Tak, więc chyba trzeba odświeżyć z godnie z nowymi zasadami.
Pakty, sojusze...