Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Ogame
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Tak wi─Öc wznawiam temat o Ogame. Moemy tutaj pisa─ç o swoich poczynaniach w tej grze. A ja mam pytania.

Jak si─Ö zasiedla nowe kolonie. To ma by─ç pusta planeta czy puste miejsce bo jako┼Ť nie kumam Question

Czekam na porad─Ö bardziej do┼Ťwiadczonych graczy Wink
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
A wi─Öc : Zasiedli─ç planete :
- Trza zbudowa─ç Statek Kolonizacyjny
- Przejrzec galaktyk─Ö i znale┼Ť─ç puste pole ( tam gdzie nic nie ma )
- wpisać współrzędne
- wysłać
- Czeka─ç Very Happy

Tak sie zasiedla planety Wink
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Arek napisa│:
A wi─Öc : Zasiedli─ç planete :
- Trza zbudowa─ç Statek Kolonizacyjny
- Przejrzec galaktyk─Ö i znale┼Ť─ç puste pole ( tam gdzie nic nie ma )
- wpisać współrzędne
- wysłać
- Czeka─ç Very Happy

Tak sie zasiedla planety Wink

Hej a jak wpisa─ç wsp├│┼érz─Ödne bo mam niedaleko mnie (napocz─ůtku robie blisko) kilka wolnych p├│l gdzie nie ma nic (┼╝adnych danych)
Odyn
Admin

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Sk▒d: 53┬░42'N, 20┬░58'E
Odpowiedz z cytatem
Patrzysz na g├│rny pasek. Tam masz jedno pole z jedn─ů liczb─ů (od 1 do 9) to jest numer galaktyki i drugie pole to uk┼éad s┼éoneczny (od 1 do 499). W tabelce w galaktyce masz numerki obok ka┼╝dej planety (skolonizowanej lub nie). Jest ich 15. Tam gdzie nie ma nazwy planety, gracza ani sojuszu to znaczy ┼╝e planeta jest wolna i mo┼╝esz wys┼éa─ç tam kolonizator.
Przy współrzędnych sprawdzasz numer galaktyki, układu i numer planety.

Je┼Ťli masz ju┼╝ problemy z takimi prostymi sprawami polecam wej┼Ť─ç na Forum OGame w dzia┼é FAQ i Pomoc, pytania i pierwsze kroki. Tam znajdziesz WSZYSTKIE informacje. Je┼Ťli chcesz poprawnie gra─ç na OGame musisz to przeczyta─ç... Inaczej nie dasz rady.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Dzi─Ökuje Odyn za rozwi─ůzanie problemu Smile No to sobie teraz zazne kolonizowa─ç Wink
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
To ja teraz muszę spytać o poradę. Straciłem 300 Okrętów Wojennych.
Mam Moona i 7 koloni. Jak najszybciej si─Ö odbudowa─ç ?
Odyn
Admin

Sk▒d: 53┬░42'N, 20┬░58'E
Odpowiedz z cytatem
Podzielam pytanie przedm├│wcy Smile Jak wida─ç po moim opisie na Spiku te┼╝ mnie dopadli Razz Ale naszcz─Ö┼Ťcie ten kole┼Ť kt├│ry mnie atakowa┼é jest spoko Smile
Ja straci┼éem tyko 38 D.transp., 227 L.my┼Ťliw., 60 D.mysliw., 20 Kr─ů┼╝ownik├│w, 150 O.wojennych, 15 Recykler├│w, 320 So.szpieg., 20 Bombowc├│w, 25 Sat.s┼éon., 5 Niszcz., 2750 Wyrz.rak., 400 L.laser├│w, 200 C.laser├│w, 100 Gauss├│w, 200 Jon. i 60 Plazm.
Oczywi┼Ťcie obrona cz─Ö┼Ťciowo si─Ö odbudowa┼éa ale i tak straty mam ogromne Sad
Al Ganonim

Sk▒d: 50┬░03'12.2''N 19┬░49'27.6''E
Odpowiedz z cytatem
jesli chcecie, mozecie odbutowywa─ç wy┼é─ůcznie flote i tym sposobem szybkow r├│ci─ç do farmowania. Ksi─Özyc jest bardzo przydatny, bo mozesz tam wsy┼éa─ç flot─Ö bez obawy, ┼╝e falanga j─ů namierzy.

Zwozi─ç sur├│wk─Ö i budowa─ç, ot co...

Ja teraz nie buduje floty (teraz, czyli dzi┼Ť, jutro.. w tym tyg.). Musia┼éem rozbudowa─ç defensyw─Ö, bo moja kolonia produkcyjna mia┼éa zero obrony. Na dzie┼ä dzisiejszy jest w stanie odeprze─ç atak ┼Ťredniego gracza (mieszcz─ůcego si─Ö do 200 miejsca, nie wy┼╝ej).

Do ko┼äca miesi─ůca b─Öd─Ö w stanie spokojnie przetrzyam─ç atak ok. 20k lm i 2-3k ow.
Kto wie, jesli bede mia┼é czas na gr─Ö, to moze dorobi─Ö si─Ö g┼Ť w kr├│tkim czasie.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Al, ale Ty chyba ju┼╝ masz G┼Ü ? z tego co wiem, to pisa┼ée┼Ť na poprzednim forum, albo na ty, to wywnioskowa┼éem, ┼╝e posiadasz ju┼╝ nawet dwie. A chcia┼ébym jeszcze zapyta─ç ... hmmm ...
* O ile fabryka nanit├│w skraca czas budowy ?
* Ile kosztuje Gwiazda Śmierci Razz ? Może sobie zrobie Very Happy
Al Ganonim

Odpowiedz z cytatem
Nanity skracaj─ů czas budowy wszystkiego o po┼éow─Ö (z ka┼╝dym poziomem o kolenj─ů po┼éow─Ö...).

"Gwizda Śmierci" kosztuje 5mln metalu, 4 mln kryształu i 1mln deu.
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Znalaz┼éem coi┼Ť takiego na forum Ogame:
http://board.ogame.pl/thread.php?threadid=306

Cennik wszysrtkich budowli Wink
Guest
GoŠ

Odpowiedz z cytatem
Mi tam farmienie dosy─ç potrzebne, gdy┼╝ rozbudowa─ç trzeba nieco kilka rzeczy. Mam moona, czyli wida─ç b─Ödzie bardzo przydatny. Dzi─Ökuje za porad─Ö... Odyn ja straci┼éem 100 DT, 300 okr─Öt├│w Wojennych, 400 Lm├│w, 70 Kr─ů┼╝k├│w, 91 reck├│w, 100 Sond, 18 bombowc├│w, 2000 WR 2000 LL 150 Gauss 5 Plazm po jednej pow┼éoce ka┼╝dego rodzaju.
Łotr{LW2}

Do│▒czy│: 31 Gru 2005
Odpowiedz z cytatem
Hmmm...BArtek juz to pisa┼é.Jedynym soposbem jest duzo farmic.Ja rw├│niez straci┼éem ┼éadna flote.No niesttety wszysktich prze┼Ťladuje pech.Mysle ┼╝e narazie zostawie u3 i wr├│ce na u17 i tam sie wezm─Ö.Tag┼╝e u17 jesszcze sie dowie ┼╝e ja istnieje.

Czy co graja na u17 niech podadz─ů swoje nicki ┼╝ebym czasme albo sam nie farmi┼é albo ┼╝eby ktos z naszych was nie atakowa┼é.
Al Ganonim

Odpowiedz z cytatem
To ja nieskromnie zamieszczę liste tematów, które założyłem na forum OGame. Będę niedyskretny, ale liczę na przewertowanie chociaz niektórych z nich Razz

Statystyki ci─ůg┼ée & historia konta
Dygresje o czesie lotu
Znieczulica społeczna
Nowa, stara, jeszcze starsza... zn├│w zmieniaja mature :kwasny:
Cytaty filmowe
R├ô┼╗NE: Wroga flota na naszej orbicie - m├│j pierwszy w─ůtek w dziale Technika gry Razz
Zdobywanie surowc├│w w przestrzeni
Nasze sny
Gruby Gauss - m├│j sztandarowy w─ůtek Wink. On zmieni┼é ca┼ée oblicze dzia┼éu Technika Gry - by┼é prekursorem powstania paru pot─Ö┼╝nych w─ůtk├│w Razz

A oto par─Ö temat├│w, gdzie si─Ö najg┼éo┼Ťniej udzielam i je polecam Wam:
Wszech┼Ťwiat...
Dziwne zjawiska...

Czytajcie┼╝ i zapo┼╝yczajcie┼╝ Smile
Al Ganonim

Odpowiedz z cytatem
Up, up, up there go!

Ucichł temat OGame - dlaczego? Very Happy

Zauwazyłem, że w akademii akademii mojego sojuszu (nic nie pomylilem) Wink Jest kilku chłopaków z forum. Co tak tłumnie ciagniecie do Infinity?
Ogame
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 16  

Odpowiedz do tematu