Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Nareszcie mam Twierdze 2 D
Power75

Odpowiedz z cytatem
Nareszcie ją mam,przyszła z Cenegi nowa Very Happy.Pewnie wymienili płyte.Twierdza jest super grafa super,widać twarze i jest mnóstwo detali,niedługo dam kilka fotek,ale najpierw musze sie nauczyc grac w ta część jest troche skąplikowana.Przy okazij sprawilem sobie drugi komputer do domu :d.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Fokus

Odpowiedz z cytatem
Ciesze się razem z tobą Very Happy Grafa w twierdzy 2 jest dobra choć niemogłem jej w pełni zasmakować na moim kompie.Niebawem kupuje nową karte i wtedy stestuje ją na sh legends w którym grafa jest troche ulepszona w stosunku do twierdzy 2.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
krecik205

Odpowiedz z cytatem
Ja w Twierdze 2 grałem tylko u kumpla wiec trudno mi jest tak dokładnie ją ocenic-ale na pierwszy rzut oka jest ok
Sławko

Odpowiedz z cytatem
To super a co do grafy to jest dobra (chyba każdy kto widział SH2 to wie)
Power75

Odpowiedz z cytatem
A ja mam takie pytanie,ja mam Twierdze po angielsku bo jak instaluje spolszczenie cos sie wali :kwasny:.Więc jak mam sobie zwiekszyc punkty honoru? i jaki jest sposób na złodziej?
Janek

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem grafa w S2 jest całkiem fajna. Może nie jest to mistrzostwo świata ale jeśli by było to gra by miala kosmiczne wymagania dlatego uważam że dobranie jakości grafiki autorom udało bardzo dobrze.
Guntol

Odpowiedz z cytatem
Co nie zmienia faktu że czasami tnie. A grafa ogólnie jest dobra i chyba wystarczająca bo jak na razie w moim odczuciu lepszej nie trzeba.
Power75

Odpowiedz z cytatem
Guntol napisał:
Co nie zmienia faktu Ĺźe czasami tnie.

Mi się wcale nie tnie.Grafa super tylko co to jest to takie "kupkająco-śmierdząco" coś ??
Guntol

Odpowiedz z cytatem
A na jakim poziomu grafiki grasz i co za sprzęt posiadasz?
Łowc@

Odpowiedz z cytatem
Witam Smile

Właśnie z okazji świąt otrzymałem SH2 i (co może się wydawać dziwne) uważam że niedorównuje poprzednim częścią twierdzy. Grafika jest... Wybitnie słaba i nie klimatyczna, muzyka jest za cicha(nawet przy maksymalnm podgłośnieniu w opcjach), a spolszczenie tak sztuczne, że.. ehh.

Sterowanie kamerą niewygodne, gra zwalnia przy marszu dużej ilości jednostek. Kampania jest tragiczna(może nie odkryłem jeszcze wszystkiego bo dopiero w połowie jestem) tryb krucjaty(szlak jakiś tam) jest tak zrobiony, że nie da się w kilku misjach przegrać(wystarczy walnąć całą masę na "pałę" prezy atyakach lub iść do kuchni zrobić sobie kanapkę przy obronie). Zaznaczanie wielu jednostek naraz udaje się dopiero, za którymś razem zaznaczanie przez dwa szybkie kliknięcia jednostek jednego typu jest arcytrudne(właściwie to największe zręcznościówki wymiękają) udaje mi siętylko czasem i to przypadkiem kiedy kamera jest daleko.

Jeśli ktoś ma już gotową odpowiedź to: Gram na maksymalnych ustawieniach.
Sprzęt:
Intel Core 2 Duo
Geforce 7300GT
2x 512 ram w Dualu
Karta dźwiękowa zintegorwana(do wszystkiego innego wystarczyłą Smile )

Na zakończenie dodam tylko, że gdyby nie był to prezent to odsprzedałbym ją Smile

PS. może cię zadziwi moja odpowiedź ale to kupkajco śmierdzące to... śmieci + gnój potrzebujesz dołka na odpadki + słupka sokolnika ;]
Dracus

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Lowc@, grafika i audio jest bullshit Exclamation
Żałuję, że kupiłem - gdy przeczytałem artykół w CDA i Clicku! na temat SH2 dosłownie się załamałem, ale głupota mnie wzięła, nie chciałem w to uwierzyć i kupiłem... Grywalność jest, ale liczne bugi, i kiepska grafika niszczy grywalność, nawet patchami nie można bugów całkowicie załatać, to samo dotyczy SH2 Legends... SH2 i Legends to najgorsze części seri Stronghold Confused
Łowc@

Odpowiedz z cytatem
Dracus napisał:
Zgadzam się z Lowc@, grafika i audio jest bullshit Exclamation
Żałuję, że kupiłem - gdy przeczytałem artykół w CDA i Clicku! na temat SH2 dosłownie się załamałem, ale głupota mnie wzięła, nie chciałem w to uwierzyć i kupiłem... Grywalność jest, ale liczne bugi, i kiepska grafika niszczy grywalność, nawet patchami nie można bugów całkowicie załatać, to samo dotyczy SH2 Legends... SH2 i Legends to najgorsze części seri Stronghold Confused

A ja gorzej: Najpierw uznałem, że to prawda, ale z czasem zacząłem odkrywać nowe recenzje i szczęście, że swojej kasy nie wydałem

Jakby nie mogli ulepszyć starego silnika i wstawić nowych jednostek Razz

//jeśli to zostanie uznane za OT to można usunąć Razz

@Down:
No cóż... ^^ Do tej pory Twierdze uznawałem za najlepszego rts, a przynajmniej będącego blisko wc3. No ale 2 to porażka.
gimlus

Odpowiedz z cytatem
No widać, że grę bardzo lubicie. Jeszcze nie widziałem tak zapalonych graczy. A jak ją chwalicie. Ten kto tej gry nie ma, popłakać się może czytając wasze pochwały, że nie kupił jej na przecenie. Razz

Dla mnie gra jest fajna, troche się tnie, grafika mi się podoba, muzyka też. Smile
BezLoginu

Odpowiedz z cytatem
Dałem że widziałem sto razy leprze.Bo gry seri Stronghold mają słabą grafe.Ale to i tak super strategia.
King Michael

Odpowiedz z cytatem
moim zdanie grafa w twierdzy 2 prezentuje się mizernie w porównaniu do nowych produkcji. Jednak gra i tak jest spoko.
Nareszcie mam Twierdze 2 D