Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Crux

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Sk▒d: Radom (51┬░24' N 21┬░10' E)
Odpowiedz z cytatem
Jedyne, co irytuje, to fakt, ┼╝e mogli┼Ťmy pod┼é─ůczy─ç do tego projektu W┼éadka. Taki by┼é pomys┼é, szkoda, ┼╝e teraz ju┼╝ ┼Üwiata Twierdzy nie ma. Koncepcja jest dobra. A posty si─Ö napisze, spokojnie. Smile
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Lutel

Do│▒czy│: 08 Lut 2006
Odpowiedz z cytatem
Nie, bo mi przy rejestracji wywaliło Critical Errora xD.
Poza tym, my┼Ťl─Ö, ┼╝e to ju┼╝ ca┼ékowicie zabije funkcjonalno┼Ť─ç nasz─ů na tym, czy nowym forum. Mniej ludzi si─Ö tam zarejestruje, tu zacznie mniej wchodzi─ç.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Pandzior

Do│▒czy│: 06 Mar 2008
Odpowiedz z cytatem
Forum zawsze b─Ödzie mo┼╝na przeczyta─ç, o ile administrator na to zezwoli.

Zreszt─ů przecie┼╝ ilo┼Ť─ç si─Ö za bardzo nie liczy. Mo┼╝e by─ç tylko 1k post├│w ale ten tysi─ůc b─Ödzie w porz─ůdku. Tutaj jest naprawd─Ö za du┼╝y ba┼éagan. Sprz─ůtanie by zaj─Ö┼éo wi─Öcej czasu na pewno ni┼╝ przeniesienie.

Na pewno przyda┼éby si─Ö jaki┼Ť moderator. Jeden mo┼╝e nie wystarczy─ç, oczywi┼Ťcie nie licz─ůc administratora.

Pomys┼é mo┼╝e nie wypali─ç ale wed┼éug mnie mimo wszystko nale┼╝y spr├│bowa─ç. Du┼╝o nie stracimy. Mo┼╝e tylko troch─Ö czasu.. Zreszt─ů i tak tutaj nie napiszemy wi─Öcej post├│w ni┼╝ na nowym.

Jeszcze nawet nie wchodzi┼éem na stron─Ö (Kiedy┼Ť mia┼éem linka ale teraz m├│wi─Ö o tera┼║niejszo┼Ťci) ale na pewno to zrobi─Ö. Wol─Ö jeszcze tutaj si─Ö spakowa─ç i zaczeka─ç..
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIMMSN Messenger
Mateusz(Bordinio)

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Sk▒d: z Bordeaux
Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za tak. Tak jak m├│wi┼é Odyn, przyda si─Ö tu troch─Ö ┼Ťwie┼╝o┼Ťci i porz─ůdku. **Jasne trudno si─Ö troch─Ö ,,rozsta─ç,, ze starymi postami i tym czego dzi─Öki forum do┼Ťwiadczyli┼Ťmy. Ca┼éy nasz wk┼éad, jaki mamy na tym forum to cenne dziedzictwo. Jednak┼╝e odnowienie dyskusji o Crusku mo┼╝e przysporzy─ç nam wi─Öksz─ů ilo┼Ť─ç nowych user├│w oraz rozbudzi─ç w niekt├│rych t─Ösknot─Ö za t─ů gr─ů, szczeg├│lnie, ┼╝e forum jest bardzo ┼éadne i dopracowane. Dzi─Öki temu znowu du┼╝o ludzi b─Ödzie gra┼éo w SH ;]

BTW W tej kwestii jestem troch─Ö sceptyczny. Nie za bardzo widz─Ö starych user├│w pisz─ůcych od nowa o Crusku, m─Öcz─ůcych si─Ö nad postami ^^. Jednak┼╝e mo┼╝na spr├│bowa─ç. Razz

** Oczywi┼Ťcie chodzi mi o to, ┼╝e wtedy wi─Öcej czasy b─Öd─Ö sp─Ödza┼é na nowym forum i przez to nazywam to ,,rozstaniem,, ;]

//edit: @Pandzior Tzn. ja jestem pozytywnie nastawiony do pomys┼éu Odyna ;P Jak starzy nie b─Öd─ů chcieli pisa─ç, to nowi na pewno si─Ö skusz─ů ;]
Btw ja ju┼╝ wcze┼Ťniej g┼éosowa┼éem Wink
Pandzior

Do│▒czy│: 06 Mar 2008
Odpowiedz z cytatem
To co Bordinio napisa┼é ma┼éym drukiem.. Te┼╝ chcia┼éem co┼Ť w tym stylu napisa─ç ale zapomnia┼éem. Ale w tej sprawie mam mieszane uczucia na temat praw.

Po za tym widz─Ö g┼éos oddany na "nie", chocia┼╝ mo┼╝e Bordionio ju┼╝ wcze┼Ťniej g┼éosowa┼é.

Jeszcze co┼Ť. Zbli┼╝a si─Ö nowy rok, Bo┼╝e Narodzenie (Kt├│rego ja, jako jedyny cz┼éonek rodziny nie obchodz─Ö Very Happy) jest ┼Ťwi─ůteczny turniej. Okoliczno┼Ťci nie s─ů takie z┼ée.

Jakby nie wypali┼éo to chyba nikt nie odejdzie ze smutn─ů min─ů. Po prostu to nie mog┼éoby si─Ö uda─ç. Kto┼Ť zwleka┼é to teraz mo┼╝e drugiej szansy nie dosta─ç (Z ca┼éym moim szacunkiem).

I przepraszam, ponieważ mogłem dać "edytuj", czego wprawdzie mało kto używa, ale nie gniewajcie się.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIMMSN Messenger
Ardeth

Do│▒czy│: 29 Kwi 2006
Sk▒d: Tychy
Odpowiedz z cytatem
Idziemy, idziemy nie oci─ůga─ç si─Ö!

Rzeczywi┼Ťcie czas na zmiany nasta┼é ju┼╝ dawno, ale lepiej p├│┼║no ni┼╝ p├│┼║niej.
Ponury ┼╗niwiarz

Do│▒czy│: 12 Lis 2008
Odpowiedz z cytatem
Jestem na nie. Dalczego? (pomijam to ┼╝e to forum ma ┼éadniejsz─ů grafik─Ö i takie tam): ma┼éa aktywno┼Ť─ç jest na tym forum, a je┼Ťli na tamto przejdzie cz─Ö┼Ť─ç u┼╝ytkownik├│w, to na ka┼╝dym b─Ödzie op┼éakana aktywno┼Ť─ç.
Siwy

Do│▒czy│: 23 Lip 2007
Sk▒d: Nowogr├│d Bobrza┼äski (lubskie)
Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e powinno si─Ö to (to na fora.pl ofc) zamkn─ů─ç, ale nie usun─ů─ç. Posty s─ů tu i tam. Ba┼éagan sie zrobi┼é lekki :]
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠOdwied╝ stronŕ autoraAdres AIM
Lord WiZ

Do│▒czy│: 14 Gru 2008
Odpowiedz z cytatem
zrobi─ç taki myk ┼╝e po 20 sekundach ze strony g┼é├│wnej przekierowywuje na nowe forum, 20 sekund to du┼╝o mo┼╝na wej┼Ť─ç w podstrone albo czeka─ç a┼╝ przekieruje do nowego forum
lagwa

Do│▒czy│: 16 Mar 2007
Odpowiedz z cytatem
Popieram daniela. Za p├│┼║no... A szkoda, trudno b─Ödzie nam si─Ö przesi─ů┼Ťc. I ma┼ée szanse ┼╝e to nowe forum si─Ö tak "rozwinie" jak to.
Jak przej┼Ť─ç 11 ro┼║dzia┼é "Zdrada"
emil

Do│▒czy│: 11 Lip 2011
Odpowiedz z cytatem
Witam. Jestem tu nowy i mam problem z 11 roździałem SH2.
Nie wiem co zrobić. Zniszczyłem obóz bandytów na wschodzie(na złożach kamienia) i od razu atakuje mnioe Wiliam Swoimi kilkunastoma knechtami i katapultami. Nie zrobiłem nawet sobie żadnego wojska.

Prosz─Ö was o porady co i jak mam zrobi─ç w tej misji
Jakby co mam wersj─Ö 1.4.1 i z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za szybkie odpowiedzi Smile
Nowe, lepsze forum
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 2  

Odpowiedz do tematu