Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Curling
DeltiX

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy ktoś się orientuje co to za sport xD ale go trenuję już jakiś czas^^. Moje największe dotychczasowe osiągnięcie to Mistrzostwo Polski juniorów młodszych zdobyte w lutym oraz 6 miejsce na Turnieju prezydenta miasta gdańska. xD
Tu daj linka do bodajże 7 dniowej wersji profesjonalnego symulatora curlingu > http://www.speedyshare.com/514218297.html . Bradze fajna gierka. Prosta w obsłudze ;]. Mieliście styczność w ogóle z tym sportem? Widzieliście go kiedyś na żywo Very Happy?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Mixer

Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie grałem, i nawet nigdy nie widziałem na żywo. Tylko w telewizji. Nie jestem jakimś tam fanem czy coś ale jak leci to se obejże. Sport całkiem przyjemny do oglądania, niby tylko się puszcza jak ja to mówie "czajniki" Razz, ale jednak strategia jest bardzo ważna w tej gierce. Ogólnie lubie Curling Very Happy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
DeltiX

Odpowiedz z cytatem
Mixer napisał:
Nigdy nie grałem, i nawet nigdy nie widziałem na żywo. Tylko w telewizji. Nie jestem jakimś tam fanem czy coś ale jak leci to se obejże. Sport całkiem przyjemny do oglądania, niby tylko się puszcza jak ja to mówie "czajniki" Razz, ale jednak strategia jest bardzo ważna w tej gierce. Ogólnie lubie Curling Very Happy

To właśnie esencja curlingu ;] nie bez powodu curling nazywa się szachami na lodzie.
Szczerze średnio lubię oglądać w TV mecze bo zazwyczaj mnie nudzą chyba że idzie o wysoką stawkę ;] lub analizujemy taktykę jaką grano np na Olimpiadzie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Curling