Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Zapytanie co do Edytora Map
Jacusiek

Odpowiedz z cytatem
Witam!

Niedawno sciagnalem sobie S2, mape umiem stworzyc, lecz pojawia sie problem (nie taki duzy, ale lubie urozmaicac gre). Oto pytania Very Happy

1.Jak sie daje zeby ktos wyslal Ci wojska do pomocy, to te wojska sa pomalowane jego kolorem, ale jak juz sie zatrzymaja, to zmieniaja kolor na moj, czy mozna zostawic ich kolor?
2.Nie rozumiem opcji "Zmien posiadlosc w wioske". Co mam zrobic aby zmienic posiadlosc w wioske? Co sie stanie jak to zrobie? Moj zamek upadnie? Gdzie lord pujdzie?
3.Gdy wybieram "Przekierowanie produkcji wioski" z "przenies cel produkcyjny wioski" flaga numer 1 na "cel docelowy" flaga numer 2, to flaga numer 2 AUTOMATYCZNIE wpisuje sie we flage nr 1, i przez to mam trudnosci. Jak przekierowac wioske? Czy mozna przekierowac nie wioske, lecz posiadlosc?
4.W niektorych misjach jest tak, ze jak uratuje SIR WILLIAMA to bede mogl uzywac jego wojsk (i nie zmienia oni swojego koloru). Gdzie mozna ustawic zebym po zrobieniu czegos (np uratowaniu jego) moglbym nim sterowac (lordem) i jego wojskami?
5.Gdy ustawiam Brak wrogow i informacji o ataku jako wygrana, to dlaczego musze zabic wrogow ktorzy sa na murach? Czy mozna ich jakos obejsc?
6.Czy jak komus wysle pomoc, to ten ktos automatycznie ustawi swoich lucznikow na wiezach i murach (jak bedzie pusto), czy ja bede mu tam musial ustawic, czy wezmie ich do lorda?
7. Jak wybiore opcje "Inny wladca zabija Lorda X" lub "Lord Y zabija Lorda X" to gdy dam ze Inny wladca zabija lorda X (Wybralem Sir Greya on jest ostatni) to wybiera przeciwnika przed Sir Greyem, a przed nim jest Sir William. Czy moge zrobic aby ktos musial zabic Sir Greya a nie tego kto jest przed nim? Tak samo jest z Olafem, przed nim jestem JA.
8.Jak zrobic aby zebranie 1000 zlota bylo jednym z 3 zadan, ktore musze spelnic aby wygrac gre? (Tutaj chodzi o to, ze nie wiem jak ustawic wlasne zadania).

Wiem, ze nieco brzydko to napisalem, ale inaczej nie moglem. Ci co grali w S2 i bawili sie edytorem map beda wiedzieli o co chodzi. Prosze aby NIE odpowiadali Ci co nigdy nie mieli S2 na kompie.

P.S.Mam wersje 1.4.0
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Drangir

Odpowiedz z cytatem
Miałem S2 i kup oryginał, później pytaj bo 90% takich problemów wynika z posiadania piracika Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Zapytanie co do Edytora Map