Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
stronghold 2 problemy z multiplayer
s3ba

Odpowiedz z cytatem
Witam. Zainstalowałem grę stronghold 2 gdy weszlem w zakładkę multiplayer tam miałem informacje o dokonaniu aktualizacji zrobiłem ja (v1.4.0). Ale żądało płyty. Znalazłem crack weszlo mi bezproblemowo do gry. Ale gdy znowu wchodzę do multiplayer zamiast cieszyć sie możliwością gry z kumplem dalej chce mi zrobić aktualizacje. Robie ja. Zaaktualizowalo mi do v1.4.1 . ALe znowu rzada mi plyty a do 1.4.1 nie ma nigdzie cracka co mam zrobic pomóżcie. Jak rozwiązać ten problem. Robiłem takze update ręcznie i tak jak pisalem tez z gry i ani tak ani tak na 1.4.0 chce aktualizacje zrobić a na 1.4.1 rzada płyty a crack nie ma nigdzie na necie. help!!! Sad
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Duchu47

Odpowiedz z cytatem
W tym wypadku bez orginalnej płyty raczej nie da rady wejść na multi.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Drangir

Odpowiedz z cytatem
W ogóle nie da się wejść na multi. Buhaha!
Pandzior

Odpowiedz z cytatem
Rozwiązanie problemu : Kupno oryginalnej gry. Nie tolerujemy tutaj pircatwa i chociaż nie ma za to warna to masz minus u paru osób. Multi kont nie rób, bo IP powie za siebie, a jeśli masz zmienne, to sprawdzi się przy obu kontach.

Z tego co piszesz wymaga, żeby kumpel też zpatchował wersję, bo tego nie zrobił.

Dla piratów sieć zamknięta, chcesz pograć to płać. Nic za darmo ! W takich grach jak LOTR Wojna o Śródziemie , grać z tej samej płyty na dwóch kompach się nie da. Większość gier co płyty do grania wymaga tak ma, nie wiem jak SH II. Jeśli piraciłeś od kumpla nic dziwnego, ściągałeś z neta to nie pójdzie. Jeśli kumpel to też pirat, powiedz mu żeby zrobił to samo.

Możliwe, że serwery FFS (Fire Fly Studio) nie działają, jak to ma WW (West Wood...).

Ps. Teraz jestem świadom dlaczego FFS wydał Extreme. By nadrobić straty spowodowane przez piractwo. I już też jestem pewien, dlaczego firmy, które wydają więcej gier z tej samej serii szybciej bankrutują... To pozwolę zachować dla siebie.

Jednym słowem... W tej chwili nie jesteś w stanie grać na multi, problem rozwiązany.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIMMSN Messenger
Przemas lr

Odpowiedz z cytatem
Drangir napisał:
W ogóle nie da się wejść na multi. Buhaha!

Zastanów się co Ty piszesz... Żeby nabić sobie post?
Oczywiście, że sie da wejść, wystarczy mieć oryginała - tak jak powiedział Pandzior.
stronghold 2 problemy z multiplayer