Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Kozacy
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Jaką część tej bardzo realistycznej gry lubicie? I ogólnie gadajmy tu o tej grze.....Ja osobiście grałem tylko w Europejskie Boje i Sztukę wojny ale z tego co słyszałem ta nowa(już nie aż tak Razz) Kozacy II Wojny Napoleońskie nie jest taka aż super więc narazie daję głos na Sztukę wojny (dodatek do EB ale wprowadziłem do ankiety...) Najbardziej w tej grze podobają mi się budynki, bardzo realistyczne, te "główne" gdzie robi się robotników jest w każdym kraju takie jakie kiedyś/teraz było/jest i ogólnie budynki w tej grze są świetne niemówiąc już o jednostkach Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
Głosuję na Wojny Napoleońskie, bo w inne części nie grałem Smile. Bardzo dobra gra, chociaż wiele rzeczy jest źle zbalansowanych (żołnierze uciekają po 1-2 salwach, ładowanie trwa za długo, wojska są za wolne), Kozacy nie należą do gier, w których wygrywamy klikając prawym przyciskiem myszy na wrogu i obserwując siekaninę. Trzeba myśleć i koordynować każdy ruch swoich wojs (gorzej jest, gdy mamy np. 3 fronty Very Happy). Za to ją cenię i mam nadzieję, że kolejne części będą lepiej zbalansowane. Daję im 8/10.

Cytat:
dodatek do EB

Dodatkiem do piwa zazwyczaj jest kufel Razz.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Rincewind

Odpowiedz z cytatem
Ja grałem w Kozacy I z wszystkimi dodatkami (Sztuka wojny, Powrót na wojnę, MOD1). Gra świetna i wciąga jak diabli, jeśli ktos lubi naprawdę realistyczne strategie. Rozbudowana ekonomia i szerokie możliwości taktyczne, setki jednostek... masakra jakaś (w pozytywnym tego slowa znaczeniu Razz ). Ehhh.... polską wygrywałem z kim chciałem mieszenka husaria + kirasjerzy + 2 baterie armat i 2-3 odziały pikinierów. Chyba wróce do tej gry... rok nie grałem Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraAdres AIM
Re: Kozacy
Dracus

Odpowiedz z cytatem
Mam wszystkie części i muszę przyznać, że najbardziej mnie te pierwsze wciągnęły. Nie wiem czemu, ale tak jak Strongholdy mają swój klimacik. Wojny Napoleońskie są także dobre, szczególnie jeśli chodzi o grafikę i realistykę w bitwach.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
lagwa

Odpowiedz z cytatem
Ja tam nie lubie kozaków, nie ciągnie mnie tak jak twierdza niestety, ale najlepszą częscia są Europejskie Boje (mam wsyztskie częśći kupiłem w saturnie w jednopaku)
lol772

Odpowiedz z cytatem
A ja tam lubię kozaków,bardzo fajna gierka a moja ulubiona część to sztuka wojny
ps. nie wyróżniłeś :
-Powrót na wojnę
i jeszcze jednego dodatku do Kozacy 2
Siwy

Odpowiedz z cytatem
A jak się ten dodatek do Kozaków II nazywa?
PS : Jak edytuje się ankietę ?
D3M0

Odpowiedz z cytatem
Chciałem dać na Sztukę Wojny ale z rozpędu kliknąłem Powrót na Wojnę. Grałem tylko w EB, SW i PnW (MOD1 także), ale za niedługo sobie kupię Kozaka 2 Very Happy
Przemas lr

Odpowiedz z cytatem
Grałem w Europejskie Boje, fajna gra, grafika oraz kampanie. Ale troche się nudzi
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście, nudzi się z czasem (nie można budować różnych zamków jak w SH C) i w ogóle nie opłaca się ich budować Wink
Salladyn Pan Pustyni

Odpowiedz z cytatem
Hmm - według mojego skromnego zdania uważam, że najlepsza część to Sztuka Wojny. Właśnie w tym wydaniu poczułem najlepszy klimat, który przyciągnął mnie do grania w tą grę Wink
lol772

Odpowiedz z cytatem
Kozacy 2:Bitwa o Europę -tak się nazywa ten dodatek.Niedawno był w clicku.
Drangir

Odpowiedz z cytatem
Ciekawe, bo w CD-Action była podstawka ^^

Kombatanci?
Krzychu

Odpowiedz z cytatem
Grałem we wszystkie części tej gry (pożyczone) najbardziej spodobała mi się Europejskie Boje ale nie zainteresowała mnie aż tak bardzo ta gra.
Siwy

Odpowiedz z cytatem
Same Europejskie Boje (bez Sztuki wojny, Powrotu na Wojnę) nie jest wcale super, radzę zagrać w Sztuke wojny (jeśeli chcesz przechodzić kampanie) i w Powrót na Wojnę, jeżeli chcesz se tylko popykać ( więcej nacji o 2 Wink ) Pozwole sobie skopiować moje zdanie na temat tej gry z forum OGame, bo ładnie (jak a mnie) to opisałem.
Więc tak : Wielkim atutem tej gry jest różnorodność badań w różnych dziedzinach, tj. militarne i ekonomiczne, które bardzo się przydają Smile W miarę duży wybór jednostek ( po przejściu już do XVIIIw. ) piechoty i jazdy. Bardzo przydatna jest artyleria, ja najbardziej lubię haubice i moździerze. Jest też duży wybór floty ( już w Sztuce wojny czy Powrocie na wojnę Wink ). Gra jest wzbogacona w dużo kampanii i pojedynczych misji - wielki + Smile Dużo budynków jest prawdziwych ( czyt. nie wymyślonych Wink ), np. polski ratusz ( ratusz w Poznaniu ), cerkiew rosyjski ( dzisiejszy cerkiew w Moskwie Wink ). Niektóre jednostki także są historyczne, np. Husaria polska ( Smile ), myślę, że piechota (pikinierzy) zachodznioeuropejska też Smile Starczy, ogólnie wg mnie najlepsza strategia zaraz za SH C i SH 1 Smile
Kozacy