Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G丑wna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Sterowniki, p艂yta g艂贸wna - audio - PILNE!
daniel22

Do潮czy: 18 Gru 2005
Odpowiedz z cytatem
Pilny problem panowie, mam nadzieje 偶e mog臋 tutaj na kogo艣 liczy膰. Nowy komp, p艂yta g艂贸wna wraz z d藕wi臋kow膮. Model to Gigabyte GA-945GCM-S2. Ju偶 wszystkich ster贸w pr贸bowa艂em. Wie偶a pod艂膮czona. A KOMPUTER WOG脫LE NIC NIE WYKRYWA. Szlak mnie zaraz trafi. Niby wykrywa kontrolery d藕wi臋ku w menad偶erze, ale kiedy otwieram w Panelu Sterowania, D藕wi臋ki, pisze brak urz膮dzeni :kwasny:.
Ogl眃a profil u縴tkownikaWy秎ij prywatn wiadomo舵Adres AIM
Panzer

Do潮czy: 20 Lip 2006
Sk眃: Be艂chat贸w
Odpowiedz z cytatem
Pochwal si臋 co kupi艂e艣... Jaki masz system i jak膮 rewizj臋 p艂yty (chocia偶 ma艂e to ma znaczenie). 艢ci膮ga艂e艣 sterowniki ze strony producenta ??

Aha, tanie Gigashity, na przestarza艂ych (945) czy beznadziejnych chipsetach (VIA, SiS) maj膮 do siebie 偶e s膮 ... g贸w*****.
Ogl眃a profil u縴tkownikaWy秎ij prywatn wiadomo舵Odwied stron autoraAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Bez chwalenia narazie ;P. Sprz臋t jaki by艂 taki by艂 (pieniadze gra艂y du偶膮 role). System to oczywi艣cie XP. Mam oczywi艣cie p艂ytke ze sterami od producenta, ale co z tego, je偶eli po zainstalowaniu, nadal nic ani widu ani s艂ychu. Zawsze by艂 tylko install ster贸w p艂yty, restart kompa i d藕wiek by艂... teraz inaczej wida膰. Sterowniki r贸偶ne 艣ci膮ga艂em, praktycznie wszystkie odmiany Realtek (jako艣 tak).
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Pr贸bowa艂e艣 wszelkich starszych ster贸w ??

Na moim Gigag贸w**** po zainstalowaniu nowszych ster贸w nie ma d藕wi臋k贸w, albo jak s膮 to s膮 r贸偶ne trzaski itd., dopiero wr贸cenie do starszych sterownik贸w pomaga Mad.
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Tak, przecie偶 napisa艂em 偶e pr贸bowa艂em wszystkie z serii Realtek (polecane przez producenta p艂yty).
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Temat do zamkni臋cia. Problem rozwi膮zany dzi臋ki UWAGA! Windows Update, tak, MS w koncu si臋 do czego艣 przyda艂. Sam znalaz艂 sterownik i zainstalowa艂 odpowiedni. Brawo! Smile
Panzer

Odpowiedz z cytatem
Pobaw si臋 opcjami w sterownikach, mo偶e przez to (chocia偶 w膮tpi臋)... (za bardzo nie wiem jakie s膮 opcje w driverach Realteka).

Szybko piszesz posty Razz...

Pochwal sie, ja nied艂ugo pochwal臋 si臋 swoj膮 n贸weczk膮 (kwestia miesi膮ca - dw贸ch)
Sterowniki, p艂yta g艂贸wna - audio - PILNE!
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu