Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Odpowiedz do tematu
Ogłoszenie moderacyjne - ortografia
Kacper

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Odpowiedz z cytatem
Orzeczenie
Ka┼╝dy u┼╝ytkownik, kt├│ry reklamuje stron─Ö internetow─ů tzw. "Pisz─Ö poprawnie po polsku" jest usilnie proszony usun─ů─ç ten┼╝e link ze wszystkich mo┼╝liwych miejsc w ci─ůgu trzech dni - do czwartego stycznia 2008 roku do godz. 17:45.

Uzasadnienie
Na stronie pt. Piszę poprawnie po polsku promuje się niepoprawne (błędne) zasady językowe oraz daje przykład internautom.
W wyniku szkodliwej akcji "Pisz─Ö poprawnie po polsku" u┼╝ytkownicy pod pozorem u┼╝ywania poprawnej polszczyzny zostaj─ů wprowadzeni w b┼é─ůd. Skutkuje to p├│┼║niej niepoprawnym u┼╝ywaniem j─Özyka polskiego.

z powa┼╝aniem,
Kacper

@ Odyn - wysłałem Ci PW Wink

Ku wyja┼Ťnieniu dodam, ┼╝e nie mam nic przeciwko bannerom czy napisom. Mam sprzeciw przeciw linkowi z badziewn─ů stron─ů. Jest to zreszt─ů w uzasadnieniu.
Cool
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Odyn
Admin

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Sk▒d: 53┬░42'N, 20┬░58'E
Odpowiedz z cytatem
Taka akcja bez ┼╝adnej konsultacji ze mn─ů? Mog┼ée┼Ť mnie poinformowa─ç...

To, ┼╝e autor akcji nie pisze bezb┼é─Ödnie, nie oznacza, ┼╝e nikt u nas nie mo┼╝e mie─ç w podpisie zdania "Pisz─Ö poprawnie po polsku". Samym podpisem nie mo┼╝na zarazi─ç kogo┼Ť dysortografi─ů... Z reszt─ů w─ůtpi─Ö, ┼╝eby ktokolwiek wzi─ů┼é na powa┼╝nie ca┼éy ten sprzeciw wobec os├│b pisz─ůcych niepoprawnie.

Nie widz─Ö ┼╝adnego zagro┼╝enia ze strony tego podpisu i zmuszanie u┼╝ytkownik├│w do usuni─Öcia linku nie┼éami─ůcego regulaminu jest w tym wypadku niepotrzebne. Niemniej jednak wiem, ┼╝e masz dobre intencje i twoje og┼éoszenie zosta┼éo napisane dla dobra forum i u┼╝ytkownik├│w.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Ogłoszenie moderacyjne - ortografia
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu