Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona G│ˇwna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Śmierć Klemensa, Upadek Seminarium, Nowy Cel
daniel22

Do│▒czy│: 18 Gru 2005
Odpowiedz z cytatem
19 wrze┼Ťnia, 1154 roku pa┼äskiego, jeden z najbardziej znanych kardyna┼é├│w Papieskich wyszed┼é na balkon rezydencji Ojca ┼Üwi─Ötego. Przem├│wi┼é do pielgrzym├│w.
- Drodzy wierni chrze┼Ťcijanie, w b├│lu musz─Ö wam oznajmic t─ů jak┼╝e smutn─ů wiadomo┼Ťc, niestety, g┼é├│wa ┼Ťwiata rzymsko-chrze┼Ťcijanskiego Klemens l zmar┼é dzi┼Ť rankiem w jadalni. Niestety, uwa┼╝amy ┼╝e Papie┼╝ zosta┼é otruty najprawdopodobniej przez jednego z spiskowc├│w. Dlatego niniejszym og┼éaszam ┼╝e obecn─ů g┼éow─ů ko┼Ťcio┼éa zostaje na stan tymczasowy - kardyna┼é mediola┼äski. Musieli┼Ťmy tak─ů decyzj─Ö podj─ůc bo w Ko┼Ťciele ┼║le si─Ö dzieje. Papie┼╝ og┼éosi┼é upadek Seminarium Kardynalskiego i stan wyj─ůtkowy w Ko┼Ťciele Rzymsko-Chrze┼Ťcija┼äskim.
W tej chwili tymczasowy "Papie┼╝" wyszed┼é na m├│wnice rzymsk─ů.
- Chrze┼Ťcijanie. Ko┼Ťci├│┼é Wschodni zb┼éa┼║ni┼é si─Ö zabijaj─ůc naszego biskupa. Teraz my odpowiedzmy mu. Za ka┼╝dy kawa┼éek muru Konstantynopola kt├│ry opadnie na ziemie p┼éac─Ö 1 florena (mur sk┼éada si─Ö z ok. 15 000 bry┼é kamiennych przp. MG.). Id┼║cie chrze┼Ťcijanie, oka┼╝cie swoj─ů wiare. Amen.
Chrze┼Ťcijanie tylko prze┼╝egnali si─Ö i ruszyli przygotowywac sie na wyprawe swojego ┼╝ycia...
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠAdres AIM
Crux

Sk▒d: Radom (51┬░24' N 21┬░10' E)
Odpowiedz z cytatem
Kr├│l Polski natychmiast, mimo zagro┼╝enia ze wschodu, wyruszy z innymi chrze┼Ťcijanami, by zniszczy─ç Bizancjum. Nasi ludzie naszywaj─ů ju┼╝ czerwone krzy┼╝e.

Zwyci─Ö┼╝ymy!
Mateusz(Bordinio)

Sk▒d: z Bordeaux
Odpowiedz z cytatem
Skoro tak si─Ö sprawy maj─ů, zrobi─Ö wyj─ůtek, gdy┼╝ nie jestem skory miesza─ç si─Ö w sprawy wojen z innymi krajami. Drogi ,,papie┼╝u,, , wyczekuj moich ludzi tam gdzie maj─ů si─Ö pojawi─ç, aby z innymi ruszyli na wsp├│ln─ů wypraw─Ö krzy┼╝ow─ů

Mam nadzieje , że mi powiesz gdzie trzeba wysłać :p.

Życzyłbym też sobie, aby 1/3 armii Francji Zachodniej również pomaszerowało z moimi żołnierzami.
Crux

Sk▒d: Radom (51┬░24' N 21┬░10' E)
Odpowiedz z cytatem
Tak nawiasem m├│wi─ůc, wyje┼╝d┼╝am na kilka dni. Niech si─Ö daniel ruszy za mnie Razz Aa... i chc─Ö mie─ç dobre stosunki z t─ů Hord─ů, pami─Ötasz Daniel?
Kr├│l Maciu┼Ť I

Do│▒czy│: 20 Sty 2006
Sk▒d: Z Konstantynopola, stolicy Cesarstwa
Odpowiedz z cytatem
Mam ju┼╝ tego do┼Ť─ç. Od jakiego┼Ť czasu szuka si─Ö na mnie "hak├│w": horda Bu┼égar├│w, pu┼éapka w Rzymie, zamach na papie┼╝a. NIE ZABI┼üEM PAPIE┼╗A. Teraz usi┼éuje si─Ö mnie w to wrobi─ç, bym nie m├│g┼é zrealizowa─ç moich plan├│w. Mam wra┼╝enie, ┼╝e MG uwzi─ů┼é si─Ö na mnie i na to, by zniszczy─ç moje pa┼ästwo. Rozwa┼╝am opuszczenie tej kampanii i daj─Ö tej decyzji 90%. Wyja┼Ťnij mi, Daniel, dlaczego co chwila wyszukujesz mi nowe przeszkody (uwa┼╝am, ┼╝e niesprawiedliwie) podczas gdy niekt├│rym pozostawi┼ée┼Ť woln─ů r─Ök─Ö i mo┼╝liwo┼Ť─ç podboju wielu prowincji.
Ogl▒da profil u┐ytkownikaWyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Tak, po pierwsze odpowiem na posty Nieobecno┼Ťci Wakacyjne. Nie ma tury, nie mam Photoshopa, jest post─Öp bo mam go na dysku ale... seriala dobrego mi brakuje (7.0 version).
Po drugie, ┼╝e tak powiem... odpierdo*** si─Ö od moich profil├│w na innych forum (np. TotalWar). Nie musicie mieszac takich spraw (jak to kiedy┼Ť zrobi┼é Czes) z innymi forami.
Maciusiu, powiem szczerze, mimo ┼╝e jeste┼Ť dobrym politykiem, to s┼éabo zarz─ůdzasz swoim pa┼ästwem, zagadaj na gadu to powiem Ci co i jak ┼║le robisz, niekt├│rym tak cz─Östo podpowiadam, w ko┼äcu jestem MG.
Pozatym wyra┼║nie pisa┼éem na pocz─ůtku Maciusiu ┼╝e Bizanjum to jedna z najcie┼╝szych (jak nie najcie┼╝sza nacja) do gry. Twoja pozaycja nie jest stracona, ale pope┼éniarz wiele b┼é─Öd├│w wewn─ůtrz pa┼ästwowych.
Dracus

Do│▒czy│: 23 Gru 2006
Odpowiedz z cytatem
Czy mi si─Ö wydaje czy Menad┼╝er ju┼╝ nie dzia┼éa... bo mam tak samo jak na forum III edycji TWC takie co┼Ť:
Cytat:
Forbidden

You don't have permission to access /twc/ on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Daniel where are you!?
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Oho Wspaniale! Zapomniałem zapłacic za serwer a teraz mam zero na karcie... Gorzej już byc nie mogło...
Dracus

Do│▒czy│: 23 Gru 2006
Odpowiedz z cytatem
A tam... zawsze mo┼╝e by─ç gorzej - KM1 ma do┼Ť─ç, bo mu nie idzie, Volf i Czes maj─ů dosy─ç czekania, Wremlinowi i Aurienowi sie znudzi┼éo (ledwo co si─Ö udzielaj─ů, a wi─Öc taki z tego wniosek), a reszta sobie posz┼éa, bo nie by┼éo sensu dalej gra─ç. A wi─Öc widzisz, ┼╝e mog┼éo by─ç gorzej Razz .
Lord Volf

Do│▒czy│: 15 Sty 2007
Sk▒d: Szkocja
Odpowiedz z cytatem
Zatkaj się Dracus poczekac możemy Razz byle by TWC istniało Wink
Wremlin

Do│▒czy│: 12 Kwi 2007
Sk▒d: Krak├│w -> NH
Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝e mi si─Ö troch─Ö znudzi┼éo, ale to wszystko przez powolne tempo rozgrywki... tury by┼éy rzadko, bo Daniel ma du┼╝o pracy i jeszcze TWC na g┼éowie, a pisa┼éem tylko w tedy gdy by┼éa taka konieczno┼Ť─ç...
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Rzym informuje że wyprawa na Konstantynapol zostaje odwołana z powodu zawarcia pokoju z Bizancjum.
Przekazuje również informacje że w najbliższym czasie zbierze sie rada papieska i powoła nowe seminarium kardynalskie oraz demokratycznie nowego Papieża.
Kampania Wyborcza Papie┼╝y z Europy trwa Very Happy
Śmierć Klemensa, Upadek Seminarium, Nowy Cel
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi