Forum Forum hobbystyczne Stronghold Net Strona Główna
Forum hobbystyczne Stronghold Net
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Daniel, kurde II ;)
Król Maciuś I

Odpowiedz z cytatem
Piszę to publicznie, ponieważ Daniel nie odpowiada na żadną wiadomość. Od jakiegoś czasu, nie wiem czy celowo czy nie, regularnie mnie olewa. Jak pisałem, nie otrzymałem odpowiedzi na żadną z wiadomości na PW ani GG. Nie wykonałeś żadnego ruchu moich armii w 15. turze. W info zmieniła się pozycja jednej z nich, drugiej od 3 tur nie mogę wyciągnąć ze Smyrny (chociaż na mapie jest już w Europie), na mapie z kolei wszystkie armie stoją, gdzie stały w poprzedniej turze. Co się z tobą dzieje? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że i GG i PW ci się zepsuły, a ponadto nie dotarły żadne ruchy na mail. Proszę o wyjaśnienie, bo to mnie już zaczyna wkurzać.

PS. I co z najemnikami, których kupiłem w Azji Mniejszej?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Na GG z takimi sprawami... od tygdonia mam jedną wiadomość na GG od Ciebie "Jesteś?" ile razy do mnie pisałeś? Nie olewam nikogo w kampanii.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
daniel22

Odpowiedz z cytatem
Przeczytałem bardzo poważny zarzut o którym już kiedyś mówiłem i Ci którzy myślę sami na to wpadli. Otóż ja dosyć rzadko modyfikuje dopisek "Gdzie jest dana armia" Razz. Wiem, błąd, ale np. Crux ma chyba dalej napisane że jego armia jest w Konstantynopolu a była tam 6 tur temu chyba Razz. Dlatego to proszę olać a i tak mniejwięcej wiecie gdzie co jest jako władcy a mi starcza mapa.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćAdres AIM
Daniel, kurde II ;)